Portugalijos čempionato savaitės apžvalga © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo žaidžiamos Portugalijos "Sagres" lygos IX turo rungtynės. Centrinis susitikimas įvyko Bragoje, kur dėl pirmos vietos turnyrinėje lentelėje santykius aiškinosi vietos "Braga" ir Lisabonos "Benfica" futbolininkai.

Šeimininkai laimėjo rezultatu 2-0 po puikaus Hugo Vianos baudos smūgio 7 minutę bei Paulo Cesaro įvarčio 78 mintę, tačiau rungtynių atomazga įvyko po pirmojo kėlinio, kai komandoms einant į rūbinę įvyko masinis apsistumdymas. Po šio incidento teisėjas iš aikštės pašalino "Braga" gynėją Augusto Andre Leone ir "Benfica" puolėją Oscarą Cardozo.

Kitose rungtynėse taškus savų žiūrovų akivaizdoje prarado "Porto" ekipa nesugebėjusi įveikti "Belenenses" vienuolikės - rungtynės baigėsi lygiosiomis 1-1. Praėjusių metų lygos čempionų gretose rezultatą 64 minutę išlygino puolėjas Ernesto Farias.