Portugalijos Supertaurę laimėjo "Porto" © Eurofootball.lt
Portugalijos čempionai ir šalies taurės laimėtojai "%c00109" sezoną pradėjo iškovodami dar vieną trofėjų. Rungtynėse dėl Portugalijos Supertaurės jie net 3-0 sutriuškino Portugalijos taurės finalininkus Setubalio "Vitoria".

"Porto" ilgai nesisekė palaužti patikimo "Vitoria" gynybos, tačiau 54-ą minutę juos į priekį įspudingu smūgiu išvedė brazilas puolėjas Adriano.

Savo persvarą "Porto", kurių naujasis treneris Jesualdo Ferreira rungtynes stebėjo iš tribūnų, padvigubino 75-ą minutę, kai kamuolį į vartus nukreipė jaunasis brazilas Andersonas, o iki rungtynių pabaigos likus vienai minutei po keitimo aikštėje pasirodęs Vieirinha stipriu tolimu smūgiu pavertė rezultatą triuškinamu.

J.Ferreira prie "Porto" vairo pakeitė olandą Co Adriaanse, kuris atsistatydino praėjusią savaitę, ir tapo šeštuoju Portugalijos klubo treneriu nuo 2004-ųjų, kai dar Jose Mourinho vadovaujamas klubas tapo UEFA Čempionų lygos nugalėtoju.

Portugalijos čempionų titulą "Porto" ginti pradės penktadienį, rungtynėmis svečiuose su "Uniao Leiria".