Potencialiai lemiamoje dvikovoje - "Newcastle" pergalė prieš "Middlesbrough" © Eurofootball.lt
Itin svarbioje Anglijos "Premier" lygos autsaiderių dvikovoje "Newcastle" pirmadienį namie 3-1 įveikė "Middlesbrough" bei žengė didelį žingsnį link to, kad išliktų stipriausiųjų divizione.

Mačą abi ekipos pradėjo aktyviai, tad pirmasis įvartis krito sužaidus vos kelias minutes - "Newcastle" vartininkas Steve'as Harperis atrėmė Tuncay'aus bandymą, tačiau kamuolys atsimušė į gynėjo Habibo Beye kojas ir įskriejo į tinklą.

Tačiau 'šarkos' besivejančiųjų vaidmenyje išbuvo tik iki 9 minutes, mat po kampinio tiksliu smūgiu galva pusiausvyrą atstatė aukštaūgis gynėjas Stevenas Tayloras.

Per likusį kėlinio laiką bene geriausios galimybės trečiajam rungtynių įvarčiui pelnyti neišnaudojo svečiai, kai po Marko Vidukos klaidos kamuolį greta virpsto iš arti pasiuntė Marvinas Emnesas.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą turėjo tai viena, tai kita komanda, bet paversti to pavojingais epizodais ilgą laiką nesisekė nei vienai iš jų.

57 minutę Harperiui teko atremti stiprų bei pavojingą Gary O'Neilo smūgį, o bene lemiama akimirka žiūrovų laukė 71 minutę - ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs bei Michaelą Oweną pakeitęs Obafemi Martinsas baudos aikštelėje suklaidino gynėją bei nuginklavo Bradley Jonesą, sukeldamas tikrą ekstazę "St. James Park" stadione.

Po šio įvarčio "Middlesbrough" neatsigavo, o 86 minutę šeimininkai įtvirtino persvarą - po perdavimo iš krašto galingu šūviu pasižymėjo Peteris Lovenkrandsas.

Likus dviems turams iki sezono pabaigos "Newcastle" pakilo į saugesnę 17 vietą, nors nuo iškritimo zonos pradžios - 18 vietos - Alano Shearerio auklėtinius skiria tik geresnis įvarčių santykis prieš "Hull".

"Middlesbrough" tuo tarpu nukrito į priešpaskutinę 19 poziciją bei atsilieka trimis taškais.

"Newcastle" 3 - 1 "Middlesbrough"
3' [0 - 1] Habib Beye
9' [1 - 1] Steven Taylor
71' [2 - 1] Obafemi Martins
86' [3 - 1] Peter Lovenkrands