Pralaimėjęs "Inter" krenta į dar didesnę duobę Italijoje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos čempionate sužaistos septynerios rungtynės.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė Milano "Inter" klubas, išvykoje 1-2 nusileidęs Veronos "Chievo". Ši nesėkmė padidins spaudimą treneriui Rafaeliui Benitezui, kurio auklėtiniai nukrito į šeštą vietą turnyrinėje lentelėje ir devyniais taškais atsilieka nuo lyderio "Milan".

Be to, "Inter" gali netekti puolėjo Samuelio Eto'o, kuris ne tik įmušė vienintelį šio vakaro įvartį savo komandai, bet ir galva trenkė varžovui į krūtinę, o dėl to veikiausiai susilauks sankcijų.

Po traumos ir diskvalifikacijos į aikštę sugrįžęs Turino "Juventus" krašto saugas Milošas Krasičius įkvėpė komandą pergalei 2-0 Italijos čempionate prieš "Genoa".

Svečiuose žaidusi 'Senoji senjora' į priekį išsiveržė kurioziškomis aplinkybėmis, kai po Claudio Marchisio smūgio kamuolys atšoko nuo virpsto į vartininko Eduardo nugarą ir atsidūrė tinkle.

23 minutę persvarą padvigubino pats Krasičius, kuris jau dabar lyginamas su legendiniu "Juventus" futbolininku Pavelu Nedvedu.

"Genoa" turėjo progų pasižymėti, bet kartą sudrebino vartų skersinį, o Luca Toni gavo geltoną kortelę, mat įmušė įvartį ranka.

"Genoa" 0 - 2 Turino "Juventus"
18' [0 - 1] Eduardo (į savus vartus)
23' [0 - 2] M.Krasic

"Brescia" 1 - 2 "Cagliari"
20' [1 - 0] A.Caracciolo (iš 11 m. baudinio)
63' [1 - 1] A.Matri
66' [1 - 2] D.Conti

"Catania" 1 - 0 "Bari"
84' [1 - 0] C.Terlizzi

79' iš aikštės pašalintas M.G.M.Lopez ("Catania")

"Cesena" 1 - 2 "Palermo"
11' [0 - 1] J.Ilcic
24' [1 - 1] E.Bogdani
51' [1 - 2] F.Miccoli

Veronos "Chievo" 2 - 1 Milano "Inter"
29' [1 - 0] S.Pellisier
82' [2 - 0] D.Moscardelli
90' [2 - 1] S.Eto'o

"Lecce" 2 - 3 Genujos "Sampdoria"
8' [0 - 1] G.Pazzini
41' [0 - 2] G.Pazzini (iš 11 m. baudinio)
72' [1 - 2] D.D.Michele
83' [2 - 2] S.A.Diamoutene
88' [2 - 3] G.Pazzini

"Parma" 1 - 1 Romos "Lazio"
23' [1 - 0] H.Crespo
45' [1 - 1] S.Floccari