Pralaimėtose rungtynėse prieš Ukrainą U-17 rinktinė nudžiugino įvarčiu

Lietuvos U-17 rinktinė Ukrainoje vykstančiame Viktoro Banikovo turnyre patyrė antrą nesėkmę. Įvartį įmušę lietuviai nusileido turnyro šeimininkams 1:3.

Startinėje mūsų komandos sudėtyje įvyko šeši pasikeitimai nuo praėjusių rungtynių su gruzinais. Vis dėlto rungtynės Lietuvos ekipai prasidėjo ne taip sėkmingai, kaip pastarosios.

Ukrainiečiai per pirmąsias 34 minutes įmušė tris įvarčius – tam lietuviai iki pertraukos neturėjo atsako.

Antrojo kėlinio pradžioje vyriausiasis treneris Svajūnas Česnulis atliko penkis keitimus ir tai įnešė šviežio kraujo į komandos žaidimą. Karolis Žebrauskas 59 minutę realizavo teisėjo paskirtą vienuolikos metrų baudinį.

Iki susitikimo galo Lietuvos rinktinei nepavyko sumažinti atsilikimo ir rungtynės baigėsi rezultatu 1:3 Ukrainos naudai.

Šeštadienį vakare jaunieji futbolininkai žais su Slovakija.

Rungtynių statistika:

Ukraina U-17 – Lietuva U-17 3:1 (3:0)
Banikovo stadionas
Įvarčiai: I. Zabarni (1:0), 14 min. E. Kovbak (2:0), 34 min. D. Skorko (3:0), 59 min. K. Žebrauskas (3:1).

Įspėti: 19 min. D. Skorko (Ukraina), 28 min. N. Labukas (Lietuva)

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Dovydas Takulinskas (41 min. Kristupas Mantinis), Rokas Nakrošius (12 min. Modestas Vainikaitis), Motiejus Burba, Nedas Labukas (41 min. Linas Zingertas), Karolis Žebrauskas, Žygimantas Baguška (66 min. Saulius Vikertas), Matas Dedura, Edgaras Mačiūta (41 min. Karolis Mantinis), Pijus Srėbalius (41 min. Deimantas Rimpa), Danielius Zybartas (41 min. Gytis Makauskis).