„Pramogos - SC“ įspūdingu smūgiu paskutinę sekundę nugalėjo „Vyčio“ ekipą

Šeštadienio vakarą Gargžduose buvo sužaistas centrinis vienuoliktojo turo mačas. Jame susitiko šalies vicečempionė Gargždų „Pramogos - SC“ ekipa ir šalies čempionas Kauno FK „Vytis“. Po labai įdomios ir permainingos kovos „Pramogos - SC“ tapo pirmąja komanda šiame sezone, kuri atėmė taškų iš „Vyčio“, kadangi Gargždų ekipai pavyko išplėšti fantastišką pergalę rezultatu 6:5.

Visą mačą aikštėje dominavo kietas futsalas ir fizinė kova, bet greitų įvarčių nebuvo. Komandos labiau akcentavo gynybą, kurios dėka per pirmojo kėlinio pusę įmušti įvarčių nepavyko.

Pirmieji ledus pralaužė šeimininkai, kuomet 12 minutę po greitos kontratakos pasižymėjo Valdas Pocevičius.

Tas pats V. Pocevičius jau po minutės buvo pargriautas prie pat varžovų vartų ir už tai į „Vyčio“ vartus buvo paskirtas 6 metrų baudinys, kurį V. Pocevičius ir realizavo.

„Vyčiui“ sušvelninti rezultatą pavyko 17 minutę. Už žaidimą ranka šįkart į „Pramogos - SC“ komandos vartus buvo paskirtas 6 metrų baudinys, kurį sėkmingai įmušė „Vyčio“ kapitonas Justinas Zagurskas. Taip pirmasis kėlinys ir pasibaigė – 2:1 „Pramogos - SC“ naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo žaibišku Gargždų komandos įvarčiu. Nepraėjus net 15 sekundžių po gražios kombinacijos pasižymėjo Algimantas Bačanskis ir „Pramogos - SC“ susigrąžino dvejų įvarčių persvarą.

Tačiau po šio įvarčio sekė sėkminga „Vyčio“ atkarpa. 26 minutę antrąjį svečių įvartį pelnė Tomas Bučma, po minutės pasižymėjo Lukas Sendžikas, o 31 minutę dublį pasiekė T. Bučma, sulaukęs puikaus vartininko Ernesto Macenio perdavimo. Šie trys įvarčiai leido „Vyčiui“ pirmą kartą šiame mače išsiveržti į priekį.

Visgi „Vytis“ ilgai nepirmavo. Jau po kelių minučių Karolis Urbaitis kaire koja pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą ir taip išlygino rezultatą.

„Vytis“ po minutės dar kartą išsiveržė į priekį. Vladimiras Derendiajevas po solo reido smūgiavo stipriai ir į jo smūgį „Pramogos - SC“ vartininkas nesureagavo.

Nepaisant to, „Pramogos - SC“ nepasimetė, o herojaus skraistę užsivilko Aurimas Skurdelis. Būtent šis žaidėjas 38 minutę gražiu baudos smūgiu rezultatą išlygino, tačiau kitas jo baudos smūgis prisimins dar ilgam.

Laikmatyje jau degė nuliai, bet „Vyčio“ pražanga buvo užfiksuota ir „Pramogos - SC“ gavo šansą atlikti paskutinį rungtynių smūgį.

Prie kamuolio stojęs tas pats A. Skurdelis įspūdinga trajektorija pasiuntęs kamuolį aplink gyvatvorę, išplėšė Gargždų komandai pergalę.

Po jos „Pramogos - SC“ ekipa iki „Vyčio“ priartėjo per 2 taškus, tačiau Kauno komanda išlieka pirmoje vietoje, o Gargždų klubas juos vejasi.

„Pramogos - SC“ 6 : 5 „Vytis“

12’ [1 : 0] Valdas Pocevičius
13’ [2 : 0] Valdas Pocevičius (iš 6 m. b.)
17’ [2 : 1] Justinas Zagurskas (iš 6 m. b.)
21’ [3 : 1] Algimantas Bačanskis
26’ [3 : 2] Tomas Bučma
27’ [3 : 3] Lukas Sendžikas
31’ [3 : 4] Tomas Bučma
33’ [4 : 4] Karolis Urbaitis
34’ [4 : 5] Vladimir Derendiajev
38’ [5 : 5] Aurimas Skurdelis
40’ [6 : 5] Aurimas Skurdelis