Antros iose šio vakaro rungtynėse susitiks Prancūzijos ir Kroatijos rinktinės. Rungtynės vyks Leirijos miesto stadione Magalhaes Pessoa, o mačo teisėjas bus danas Kimas Miltonas Nielsenas.

Prancūzija, po dramatiškų rungtynių su anglais, kurios pasibaigė prancūzų triumfu, tapo grupės lydere. Pergalė prieš kroatus Prancūzijos futbolininkams garantuotų vietą ketvirtfinalyje. Tuo tarpu Kroatija stengsis įrodyti, kad ji gali kovoti dėl pirmųjų vietų, nepaisant to, kad praėjusiame ture nesugebėjo įveikti Šveicarijos ekipos, nuo antro kėlinio žaidusios dešimtyje.

Kroatas Tomislavas Šokota, kuriam niekaip nepavyko įveikti šveicarų gynybos, priekyje tikriausiai užleis vietą Ivicai Oličiui (%p02836), kuris su Šveicarija žaidė saugo pozicijoje, tačiau dabar jis bus pastumtas į priekį ir kartu su %p00932 sudarys puolėjų porą. Atsiradusią skylę kairiajame krašte užpildys pirmajame mače nežaidęs Milanas Rapaičius. Bus ir daugiau pakeitimų saugų grandyje - Ivicą Mornarą pakeis %p02838. Gynyboje taip pat įvyks vienas keitimas - kaip ir tikėtasi, Igoras Tudoras, po praleisto mačo su šveicarais dėl geltonų kortelių, užims vietą gynybos viduryje, o Josipas Šimuničius žais kairiame krašte, kur žaidė kapitonas Borisas Živkovičius, tačiau patyrė kelio traumą.

Prancūzų treneris Jacques Santini tikriausiai išleis Willy Sagnolį ir paskirs jam atakuojančio dešinio gynėjo vietą, o Marceilis Desailly (%p01981) užims centro gynėjo pareigas. Jei neatsigaus peties traumą patyręs %p01987, tai vietoj jo bus išleistas Olivier Dacourtas, taip pat nežaidęs pirmosiose rungtynėse su anglais. Zinedinas Zidanas (%p00200) kaip visada turėtų būti jungiamoji ašis tarp saugų ir puolėjų. "Mes turime rasti būdų kaip pralaužti kroatų gynybą. Lygiai taip, kaip radome žaisdami su anglais." - kalbėjo Santini.

Kroatijai bus lengviau dėl to, kad jie kaip šių rungtynių autsaideriai nejaus tokio didelio spaudimo. Jie turėtų atiduoti inciatyvą prancūzams ir stengsis greitai kontratakuoti. Kroatijos pagrindinio trenerio padėjėjas Draženas Ladičius: "Mūsų tikslas yra nepralaimėti Prancūzijai ir mes žaisime atsipalaidavę, nes nesame favoritai. Nebūtų labai didelė tragedija pralaimėti tokiai ekipai kaip Prancūzija."

Kroatija turės žaisti daug geriau nei su Šveicarija, jei jie nori pasipriešinti prancūzams. Pastarieji bus neabejotini dvikovos favoritai, bet sekmadienio dvikova su Anglijos rinktine jiems turėtų priminti, kad nenuspėjami įvykiai būtent ir daro futbolą intriguojančiu spektakliu.

Prognozuojamos sudėtys:
Prancūzija (4-4-2): Barthez; Sagnol, Thuram, Desailly, Lizarazu; Pires, Dacourt, Vieira, Zidane; Henry, Trezeguet.

Kroatija (4-4-2): Butina; Šimic, Robert Kovac, Tudor, Šimunic; Rosso, Bjelica, Niko Kovac, Rapaic; Olic, Pršo.

Spėkite rungtynių rezultatus totalizatoriuje!
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos