Prancūzija per didžiausius vargus palaužė kovingus albanus (FOTO, VIDEO)

Europos čempionato A grupėje prancūzai įsirašė antrą pergalę.

Tiesa, nors futbolo šventės šeimininkai susitiko su viena silpniausių pirmenybių rinktinių Albanija, tačiau turėjo vargti visas rungtynes, kol pačioje susitikimo pabaigoje pelnė du įvarčius ir laimėjo 2:0.

Pirmasis susitikimo kėlinys nuliūdino įvarčių mėgėjus. Abi komandos žaidė pakankamai atsargiai ir retai rengdavo pavojingus išpuolius.

Per pirmąsias 45 minutes Didier Deschampso auklėtiniai nė karto nepataikė į vartų plotą, kaip ir albanai.

Antrasis kėlinys žadėjo daugiau įdomių įvykių - 51-ąją minutę G.De Biasi auklėtiniai vos nepasiuntė kamuolio į vartus ir šis atsimušė į virpstą.

Po kelių akimirkų D.Payet pritrūko tikslumo, kaip ir O.Giroud bei P.Pogba.

Susitikimo laikrodžiui tiksint paskutines minutes albanai vis dėlto palūžo. A.Griezmanno smūgis galva ir po kontratakos surengtas D.Payeto reidas į baudos aikštelę leido prancūzams laimėti rungtynes 2:0.

Tai, beje, buvo pirmieji komandos pataikymai į vartų plotą.