Prancūzijoje - dar vienas "Lyon" pralaimėjimas ir "Monaco" kilimas į pirmąją vietą (VIDEO)

Šiandien Prancūzijoje sužaisti šeši "Ligue 1" mačai.

Sidabrą pernai iškovojęs "Lyon" įkrito į duobę - praėjusiame ture nusileidę "Dijon", šįkart Bruno Genesio auklėtiniai namuose pralaimėjo "Bordeaux" vienuolikei.

Įdomu, jog po antrąją minutę Aldo Kalulu pelnyto įvarčio aikštės šeimininkai pirmavo, tačiau sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį rezultatą išlygino Malcomas.

67-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo "Lyon" kapitonas Maxime'as Gonalons ir tai lėmė dar du praleistus įvarčius, kurių autoriais tapo Gregory Sertičius bei Jeremy Menezas.

Tiek "Paris Saint-Germain", tiek Liono komandos kluptelėjimais puikiai naudojasi "Monaco", išvykoje sutriuškinęs "Lille" klubą.

Po Djibrilio Sidibe ir Adama Traore įvarčių šių rungtynių svečiai 2-0 pirmavo nesužaidus nė pusės pirmojo kėlinio, o prasidėjus antrajam dar pasižymėjo Fabinho bei Kamilis Glikas. Taigi, tikslus Julieno Palmieri smūgis didelės paguodos Lilio ekipai nesuteikė.

Iškovota pergalė leido "Monaco" tapti vienvaldžiu lyderiu. Tiesa, jau rytoj Leonardo Jardimo auklėtinius gali pavyti "Marseille" savoje aikštėje priimsiantis "Nice".

"Lyon" 1 - 3 "Bordeaux"

"Angers" 3 - 1 "Dijon"

"Guingamp" 1 - 1 "Montpellier"

"Lille" 1 - 4 "Monaco"

"Lorient" 0 - 2 "Nancy"

"Bastia" 2 - 1 "Toulouse"