Prancūzijoje - dvejos lygiosios ir "Marseille" pergalė (VIDEO)

Sekmadienį Prancūzijos čempionate sužaisti paskutiniai trys devintojo turo susitikimai.

Dvikova tarp "Rennes" bei "Bordeaux" komandų baigėsi lygiosiomis 1-1. Čia 44-ąją minutę į savus vartus įsimušė išvykoje žaidusio Bordo klubo atstovas Diego Contento, bet antrojo kėlinio viduryje tašką svečiams iškovojo tikslus Nicolas Pallois smūgis.

Abi ekipos turi po 14 taškų bei užima šeštąją bei septintąją vietas.

"Saint-Etienne" tuo tarpu neįveikė vieno autsaiderių "Dijon", namie sužaisdamas tokiu pačiu rezultatu. Po 22-ąją minutę Piero Lees-Melou įmušto įvarčio šeimininkai dar ilgą laiką atsilikinėjo, bet mačo pabaigoje uždirbtas 11 metrų baudinys leido jiems išplėšti lygiąsias. Šį realizavo Nolanas Roux.

Vėliausiai vykusioje akistatoje susitiko "Marseille" bei "Metz" komandos. Čia vienintelio Bafetimbi Gomiso įvarčio dėka tris taškus pelnė Francko Passi auklėtiniai, prie šio vakaro varžovų priartėję per tašką.

"Rennes" 1 - 1 "Bordeaux"

"Saint-Etienne" 1 - 1 "Dijon"

"Marseille" 1 - 0 "Metz"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9809679" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>