Prancūzijoje - "Lyon" nesėkmė ir K. Mbappe hat-tricku pažymėta "Monaco" pergalė (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti dar šeši "Ligue 1" pirmenybių susitikimai.

Viename iš jų pralaimėjimą svečiuose patyrė "Lyon" futbolininkai, kuriuos privertė pasiduoti "Guingamp" komanda.

Rungtynių pradžia Bruno Genesio auklėtiniams buvo išties daug žadanti ir jau 10-ąją minutę puikiai su Jeremy Moreliu sužaidęs Alexandre'as Lacazette'as išvedė juos į priekį.

Visgi, dar įpusėjus pirmajam kėliniui dvikovos rezultatą išlygino Mustapha Diallo, o Nicolas Benezet po kelių minučių jį persvėrė. Kaip paaiškėjo vėliau, pastarasis įvartis buvo pergalingas.

Taigi, po šios nesėkmės "Lyon" nuo čempionate pirmaujančių ekipų nutolo dar labiau.

Turnyrinės lentelės lyderis "Monaco" namuose įtikinamu rezultatu 5-0 sutriuškino "Metz". Šeimininkų gretose spindėjo snaiperių duetas - Radamelis Falcao bei Kylianas Mbappe.

Pastarasis, kuriam prieš keletą mėnesių suėjo aštuoniolika, Leonardo Jardimo kariauna išvedė į priekį jau aštuntąją minutę, o Falcao  persvarą padvigubino po kelių akimirkų.

Pirmajam kėliniui dar neįpusėjus Mbappe įmušė dar kartą, o hat-tricką į savo sąskaitą įsirašė prabėgus vos penkioms minutėms po pertraukos. Neilgai trukus viską užbaigė Falcao ir "Monaco" komanda tiesiog išlaikė susikrautą pranašumą.

Vidutiniškai po tris įvarčius per rungtynes mušanti vienuolikė nuo "Paris Saint-Germain" atitrūko trimis taškais.

"Guingamp" 2 - 1 "Lyon"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10120669" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>