Prancūzijoje minimalias pergales šventė PSG ir "Bordeaux" (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti dar šeši "Ligue 1" pirmenybių mačai.

Anksčiausiai prasidėjusiame susitiko dėl išlikimo kovojantis "Toulouse" bei čempiono titulą ginantis lyderis "Paris Saint-Germain". Paryžiečių pergale prieš rungtynes neabejojo niekas, tačiau jiems buvo sunkiau nei tikėtasi.

Nepaisant to, kad dominavo pagal kamuolio kontrolę, Laurento Blanco auklėtiniai didžiąją dvikovos dalį varžovų gynybos pralaužti nesugebėjo.

Tai 73-ąją minutę pavyko padaryti vieninteliam Zlatanui Ibrahimovičiui, pasižymėjusiam po gynėjo Davido Luizo perdavimo galva.

Po pergalės PSG pranašumą prieš artimiausią persekiotoją "Angers" padidino net iki 23 taškų.

Kitame mače minimalią pergalę namuose šventė "Bordeaux" klubas, palaužęs turnyrinės lentelės kaimyną "Lille". Pergalę šeimininkams garantavo 51-ąją minutę pelnytas Cheikho Diabate įvartis.

Tokiu pačiu rezultatu baigėsi "Bastia" bei "Montpellier" dvikova, o rungtynėse tarp "GFC Ajaccio" bei "Reims" ir tarp "Guingamp" bei "Nantes" užfiksuotos lygiosios 2-2.

Rezultatyviausias mačas sužaistas Trua mieste, kur vietos "Troyes" 2-4 nusileido "Rennes".

"Toulouse" 0 - 1 "Paris Saint-Germain"

<iframe width="500" height="405" src="//rutube.ru/play/embed/8228242" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>