Prancūzijoje - "Nice", "Lyon" ir "Marseille" pergalės (VIDEO)

Sužaisti dar šeši Prancūzijos čempionato susitikimai. Tiesa, jų turėjo vykti vienu daugiau, bet "Bastia" ir "Nantes" akistata buvo atidėta.

Svarbią pergalę iškovojo trečiąją vietą užimanti "Nice" ekipa, neleidusi į priekį pabėgti vakar dramatiškai tris taškus pelniusiam "Paris Saint-Germain".

Uostamiesčio futbolininkai minimaliu rezultatu privertė pasiduoti taip pat pajėgią "Saint-Etienne" ekipą. Šios dvikovos baigtį nulėmė dar septintąją minutę tolimu smūgiu pasižymėjęs Wylanas Cyprienas. 

Ketvirtojoje pozicijoje žengiantis "Lyon" pirmajam trejetui jau leido atitrūkti, tačiau "Saint-Etienne" pralaimėjimo dėka pasigerino savo padėtį. 

Bruno Genesio vadovaujama komanda namuose sutriuškino "Nancy", o ją vėl į pergalę vedė du rezultatyvius perdavimus atlikęs bei kartą įmušęs Alexandre'as Lacazette'as. Prieš pasižymėdamas pats naiperis sukūrė progas Mathieu Valbuena bei Nabiliui Fekirui, o paskutinio tikslaus smūgio autoriumi tapo Memphis Depay'us.

Galiausiai, paskutinėje vakaro dvikovoje tris taškus į savo sąskaitą įsirašė "Marseille", įsitaisęs šeštojoje vietoje. Šis klubas  Bafetimbi Gomiso ir Dimitri Payet įvarčių dėka nukovė "Guingamp".

Rezultatai:

"Angers" 0 - 0 "Rennes"

"Lorient" 1 - 1 "Toulouse"

"Lyon" 4 - 0 "Nancy"

"Metz" 2 - 1 "Dijon"

"Nice" 1 - 0 "Saint-Etienne"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10106929" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Marseille" 2 - 0 "Guingamp"

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • As

  WoW depay imuse

  • +1
 • As

  WoW depay imuse

  • +1
 • As

  WoW depay imuse

  • +1

Kitos naujienos