Prancūzijoje - trys "Monaco" taškai prieš "Guingamp" ir dramatiška "Bordeaux" pergalė (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar penki Prancūzijos čempionato susitikimai.

Turnyrinės lentelės lyderis "Monaco" išvykoje stojo į kovą su "Guingamp" ekipa. Varžovai dvikovos favoritams aikštėje tikrai neleido dominuoti, bet Kamiliui Glikui pavyko Leonardo Jardimo auklėtinius išvesti į priekį jau sužaidus 24 minutes.

Toliau atkakli kova tęsėsi iki pat mačo pabaigos. Joje lemtingas buvo Fabinho perdavimas Kylianui Mbappe, prieš kurį baudos aikštelėje prasižengė Karlas-Johanas Johnssonas. Tuomet puikiu Panenkos stiliaus smūgiu "Monaco" pergalę įtvirtino tas pats Fabinho.

Puikiu tolimu smūgiu pasižymėjęs Etienne'as Didot dar spėjo sušvelninti rezultatą, bet svečiai išsivežė tris taškus ir vėl atitrūko nuo artimiausių persekiotojų.

Pergalę taip pat intriguojančiame susitikime pasiekė penktąją vietą užimantis "Bordeaux" klubas, įveikęs "Lille". Taip pat svečiuose žaidusiai Jocelyno Gourvenneco kariaunai įvartį jau 16-ąją minutę pelnė Valentinas Vada ir ji ilgą laiką pirmavo.

Visgi, viskas pasikeitė antrojo kėlinio viduryje, kuomet Nicolas De Preville buvo tikslus nuo 11 metrų žymos, o vos po kelių akimirkų Lilio futbolininkus į priekį išvedė Ederas.

Tuomet į aikštę žengė Adamas Ounas, iš pradžių rezultatą išlyginęs, o vėliau, jau po to, kai iš aikštės buvo pašalintas Julienas Palmieri, išplėšęs svečiams tris taškus.

Verta paminėti, jog dėl nesportiško Rio Mavuba elgesio "Lille" galiausiai liko žaisti devyniese.

"Guingamp" 1 - 2 "Monaco"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10172084" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Angers" 3 - 0  "Bastia"

"Lille" 2 - 3 "Bordeaux"

"Nancy" 0 - 0 "Toulouse"

"Rennes" 1 - 0 "Lorient"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>