Prancūzijos čempionai naująjį sezoną pradėjo lygiosiomis su "Reims" klubu (VIDEO)

Penktadienį vakare "Auguste-Delaune II" stadione startavo 2014/2015-ųjų metų sezono Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybės.

Čempionato starte susitiko aikštės šeimininkai "Stade de Reims" futbolininkai ir titulą ginanti "Paris St.Germain" ekipa. Po 90-ies minučių švieslentėje degė lygus rezultatas 2 - 2.

7-ąją minutę PSG klubą į priekį išvedė ne kas kitas, o komandos lyderis Zlatanas Ibrahimovičius, tačiau "Reims" pirmajame kėlinyje po Prince'o Oniangue'o ir Antoine Devaux įvarčių įsiveržė į priekį.

Šalies čempionams antrajame kėlinyje pavyko rezultatą išlyginti. Antrąjį savo įvartį gudriu smūgiu įmušė Z.Ibrahimovičius.

Rungtynių pabaigoje PSG futbolininkai paspaudė varžovų vartus, tačiau vartininkui Johnny Placide'ui ir gynėjams pavyko išlaikyti tašką.