Prancūzijos Supertaurės rungtynėse – lengvas PSG triumfas © Reuters nuotr.

Christophe'as Galtier iškovojo pirmąjį trofėjų būdamas prie PSG komandos vairo.

Paryžiaus ekipa Prancūzijos Supertaurės („Trophee des Champions“) rungtynėse 4:0 įveikė „Nantes“ futbolininkus.

Geros formos prieš ateinantį sezoną esantis Lionelis Messi pasižymėjo pirmas, 22-ąją minutę pergudraudamas vartininką ir pasiųsdamas kamuolį tiesiai į vartus.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą fantastiškai iš baudos smūgio pasižymėjo Neymaras.

Antrojo kėlinio pradžioje visus „Nantes“ šansus nubraukė Sergio Ramosas. Galiausiai dar vieną įvartį pelnė Neymaras (11 m baudinį) po to, kai dėl paskutinės vilties pražangos iš aikštės išvarytas buvo „Nantes“ gynėjas Jeanas-Charlesas Castelletto.

Šiose rungtynėse nežaidė Kylianas Mbappe, kadangi yra suspenduotas dėl geltonų kortelių, kurios „parsivilko“ iš praeito sezono.

„Ligue 1“ sezoną PSG pradės išvykoje su „Clermont Foot“ ekipa.