Prancūzijos veteranai nenorėjo rinktinėje matyti K. Benzema © ZUMAPRESS.com nuotr.

Po Prancūzijos rinktinės pralaimėjimo pasaulio čempionato finale ir Karimo Benzema karjeros pabaigos rinktinėje, paaiškėjo daugiau detalių iš stovyklos vidaus.

Žurnalistas Romainas Molina atskleidė, kad tam tikri žaidėjai nenorėjo matyti K. Benzema nacionalinėje rinktinėje.

Pasak žurnalisto, komandos kapitonas Hugo Llorisas ir ilgametis komandos žaidėjas Antoine'as Griezmannas buvo patenkinti, kuomet „Real“ puolėjas patyrė traumą ir paliko komandos stovyklą.

Šie žaidėjai nebuvo patenkinti ir 2021 metais, kuomet K. Benzema padarė savo sugrįžimą į rinktinę. Nepasitenkinimo priežastis yra šių žaidėjų lyderystės statusas komandoje.

R. Molina anksčiau taip pat atskleidė, kad prie K. Benzema grįžimo į rinktinę svariai prisidėjo ir šalies prezidentas Emmanuelis Macronas. Jis turėjo pokalbių su komandos treneriu Didier Deschampsu. Pats treneris turėjo galimybę „Real“ puolėją susigrąžinti pusfinaliams, tačiau to padaryti nepanoro.

Galiausiai, pridedama ir tai, kad komandos mikroklimatą gadino Benjaminas Pavardas. Jis turėjo nemažai pastabų savo komandoms žaidėjams, elgėsi nepagarbiai bei turėjo rimtą pokalbį su D. Deschampsu.

Prancūzijos rinktinė situacija dabar tokia, jog D. Deschampsas norėtų likti rinktinėje iki 2026 metų, skelbia vietinė spauda. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė