Prancūzų žiniasklaida: A. Lacazette'as kelsis į "Atletico"

Anglijos grandų dėmesį patraukusio Alexandre'o Lacazette'o užsigeidė dar vienas klubas, apie kurį anksčiau kalbama nebuvo.

Prancūzijos radijas "RMC" skelbia, kad "Lyon" snaiperį savo gretose nori matyti Madrido "Atletico", o pats žaidėjas yra pasirengęs keltis būtent į "matracų" gretas.

Jeigu šios žinios pasitvirtins, tai bus itin didelis smūgis Londono "Arsenal", kuris su 25-erių metų futbolininku buvo siejamas dar praėjusią vasarą.

Visgi, "kanonieriai" transferų rinkoje taškytis didelėmis sumomis nepanoro, o "Atletico" už Lacazette'ą sutiks sumokėti 40 mln. eurų.

Tiesa, tai gali reikšti, kad Ispanijos sostinės klubą visgi paliks Antoine'as Griezmannas, kurį medžioja "Manchester United". 

Anglijos dienraštis "The Sun" neseniai rašė, jog jis jau susitarė dėl 280 tūkst. svarų per savaitę siekiančio kontrakto, tad kalbos apie Lacazette'ą gali būti susijusios su šiomis žiniomis.

Įdomu, jog "Lyon" prezidentas Jeanas-Michelis Aulas taip pat patvirtino, kad "Atletico" puolėju domisi jau dvejus metus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos