"%c000 45" klubas pradeda preliminarias derybas dėl naujo komandos žvaigždės Michealo Oweno (%p02009) kontrakto. Jo sutartis baigiasi po metų ir nuo tada jį laisvai galėtų samdyti bet koks klubas.

Klubo atstovas Rikas Perris praeitą savaitę susitiko su žaidėjo agentu Toniu Stephensu ir aptarė naujo ilgalaikio kontrakto galimybes.

Šiais metais 24 metų puolėjas buvo siejamas su tokiais futbolo grandais kaip Madrido "%c00003" bei "%c00042". Visgi "Real" šias kalbas atmetė.

Klubas nori pratęsti kontraktą prieš 2004 metų Europos čempionatą, mat sėkmingo pasirodymo jame atveju žaidėjo vertė gali kilti. "Liverpool" planuoja baigti derybas su žaidėjo atstovais kitą mėnesį.

Klubo valdžia taip pat pareiškė, kad jie yra pasiruošę žaidėjui mokėti 90 tūkstančių svarų per savaitę, ir taip jis taptų geriausiai apmokamu žaidėju klubo istorijoje. Šiuo metu Owenas gauna 60 tūkstančių svarų per savaitę.

Pats žaidėjas buvo pareiškęs, kad jam atlygis nėra svarbiausias dalykas. Jis sakė, kad šalia savęs komandoje norėtų turėti dar vieną gerą puolėją ir kelis gerus saugus.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos