Prasidėjo Čempionų lygos grupių etapo kovos © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą į Europos stadionus vėl grįžo UEFA Čempionų lygos kovos. Aštuoniomis rungtynėmis prasidėjo pagrindinis turnyro etapas.

Intrigavusioje dvikovoje Londone, vietos "Chelsea" klubas tik minimalia persvara 1-0 įveikė 'Porto". Mačo pradžioje abi komandos apsikeitė pavojingais momentais.

Besibaigiant pirmajam kėlniui pasižymėti šansų turėjo abi ekipos - iš pradžių Kalou smūgį atrėmė "Porto" vartininkas Heltonas, paskui Raulio Meireleso smūgį jau 'traukė' "Chelsea" vartus ginantis Petras Cechas.

Tačiau vos prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai pelnė įvartį - pasižymėjo puolėjas Nicolas Anelka. Paskui puikius šansus įmušti turėjo Florentas Molouda bei Bronislavas Ivanovičius, tačiau jiems to padaryti nepavyko.

Mačui artėjant prie pabaigos, svečiai vis dažniau surengdavo pavojingas atkas, vis dėlto įvarčio jiems įmušti nepavyko, tad galutinis rungtynių rezultatas - 1-0 "Chelsea" pergalė.

Intrigą kėlė ir mačas Marselyje, kur savo santykius aiškinosi "Marseille" bei "Milan" klubai. Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, kurių gretose pasižymėjo puolėjas Filippo Inzaghi.

Šeimininkai rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje, kuomet smūgiu galva įvartį pelnė gynėjas Gabrielis Heinze. Vis dėlto tas pats Inzaghi 75-ąją minutę gavo dar vieną puikų perdavimą į baudos aikštelę bei aplenkęs varžovų gynėjus pelnė pergalingą mačo įvartį.

Įvarčių lietus užfiksuotas Šveicarijoje, kur "Ziurich" ekipa 2-5 pralaimėjo Madrido "Real" klubui. Svečiai po pirmojo kėlinio jau pirmavo 3 -0- iš pradžių puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Cristiano Ronaldo, paskui Gonzalo Higauino perdavimu pasinaudojo Raulis, kiek vėliau pats G.Higuainas pelnė įvartį.

Vis dėlto įpusėjus antrajam kėliniui šeimininkai pelnė du įvarčius per dvi minutes. Pirmasis krito po to, kai Ikeras Casillasas, anot arbitro, pargriovė baudos aikštelėje "Zurich" žaidėją.

Margairazas realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatą išlygino. Na, o jau po minutės prie "Real" vartų buvo keliamas kampinis, po kurio įvartį galvą pelnė ir Aegerte.

Tačiau svečiai atsigavo bei mačo pabaigoje C.Ronaldo pelnė dar vieną įvartį baudos smūgiu, o paskutinį tašką padėjo po keitimo pasirodęs Guti.

Pergalės nepavyko išsaugoti Turino "Juventus" ekipai, kuri pirmavo 1-0 po puolėjo Vincenzo Iaquintos įvarčio, tačiau po dešimties minučių "Bordeaux" saugas Jaroslavas Plasilas rezultatą išlygino.

A grupė:

Turino "Juventus" 1 - 1 "Bordeaux"
63' [1 - 0] Vincenzo Iaquina
75' [1 - 1] Jaroslav Plasil

Haifos "Maccabi" 0 - 3 Miuncheno "Bayern"
64' [0 - 1] Daniel van Buyten
86' [0 - 2] Thomas Muller
88' [0 - 3] Thomas Muller

B grupė:

Stambulo "Besiktas" 0 - 1 "Man Utd"
77' [0 - 1] Paul Scholes

"Wolfsburg" 3 - 1 Maskvos CSKA
36' [1 - 0] Grafite
41' [2 - 0] Grafite (iš 11 metrų baudinio)
76' [2 - 1] Alan Dzagoev
87' [3 - 1] Grafite

C grupė:

"Marseille" 1 - 2 "Milan"
28' [0 - 1] Filippo Inzaghi
48' [1 - 1] Gabriel Heinze
75' [1 - 2] Filippo Inzaghi

"Zurich" 2 - 5 Madrido "Real"
27' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
34' [0 - 2] Raul
45' [0 - 3] Gonzalo Higuain
64' [1 - 3] Margairaz (iš 11 metrų baudinio)
65' [2 - 3] Aegerte
90' [2 - 4] Cristiano Ronaldo
90' [2 - 5] Guti

D grupė:

Londono "Chelsea" 1 - 0 "Porto"
48' [1 - 0] Nicolas Anelka

90' iš aikštės išvytas Fernando ("Porto")

Madrido "Atletico" 0 - 0 Nikosijos "APOEL"