„Barcelona“ treneris Hansi Flickas stengiasi išspausti iš savo auklėtinių maksimumą kiekviename susitikime.
Po 3:0 laimėtų pirmųjų „La Liga“ sezono rungtynių prieš „Mallorca“ ekipą, specialistas vis tiek demonstravo savo nepasitenkinimą.
„Man nepatiko rungtynės. Aišku, iškovojome svarbius taškus, bet nesidžiaugiu pačiu maču. Po išsiveržimo į priekį 2:0 ir varžovų gautų dviejų raudonų kortelių, mes žaidėme vos 50 proc. pajėgumu.
Mes apie dar pasikalbėsime. Negalima pusė jėgos žaisti prieš devynis varžovus“, – teigė vokietis, paaiškinęs ir ne itin vykusį po keitimo aikštėje pasirodžiusio naujoko Marcuso Rashfordo žaidimą.
„Jis nepasirodė gerai, nes varžovai spaudėsi ir nepaliko daug vietos.“
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą