Pratęsime nuo suolo pakilęs A. Morata išplėšė Italijos taurę "Juventus" klubui (FOTO, VIDEO)

Kartu su kitų taurių finalais, lemiamu maču šiandien galėjo mėgautis ir Italijos futbolo sirgaliai. Dėl šios šalies taurės kovėsi “Serie A” nugalėtojas Turino “Juventus” bei legendinis “Milan” klubas.
Nors Massimiliano Allegri auklėtiniai buvo laikomi neabejotinais favoritais, vaizdas aikštėje buvo visiškai kitoks.

“Madų sostinės” futbolininkai sugebėjo varžovams suteikti ne tik rimtą kovą, bet ir apskritai pirmauti beveik visose statistikos kategorijose.

Tiesa, daugiau atliktų smūgių įvarčiais nevirto, todėl pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 0-0 ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Šiame svarbiausias “Juvės” trenerio sprendimas buvo priimtas bėgant 108-ajai minutei, kuomet saugą Hernanesą pakeitė Alvaro Morata.

Ispanijos rinktinės snaiperis vos žengęs į aikštę išnaudojo puikų Juano Cuadrado perdavimą bei pelnė įvartį, nulėmusį finalo baigtį.

Tai reiškia, jog “bianconeri” šiame turnyre triumfavo antrąkart iš eilės, o “Milan” klubas kitą sezoną vėl liks be žaidimo tarptautiniame fronte, nes kelialapį į Europos lygą jiems būtų garantavusi nebent “Coppa Italia”.

“Milan” 0 – 1 “Juventus”
[0-1] 110’ Alvaro Morata