Prekybos tinkle pradėtos dalinti „Euro 2024“ žaidėjų kortelės © scanpix.lt nuotr.

Iki laukiamiausios šių metų futbolo šventės – 2024 m. Europos futbolo čempionato „UEFA EURO 2024“ – liko vos mėnuo.

Pajausti Europos futbolo čempionato dvasią kviečia oficialus čempionato partneris „Lidl“, pristatydamas net 108 žymiausių Europos futbolininkų kortelių kolekciją.

„Artėjančia futbolo švente džiaugsimės ne tik prie televizorių ekranų, bet ir kasdien, po darbų ar per vasaros atostogas išbėgę su kamuoliu į lauką. Tą džiaugsmą, tikimės, sustiprins ir kolekcinės kortelės, kuriose – daugiau nei 100 geriausių futbolininkų atvaizdai iš visos Europos. „Lidl“ – oficialus šiemet Vokietijoje vyksiančio Europos futbolo čempionato „UEFA EURO 2024“ partneris, todėl siekiame, kad kiekvienas pirkėjas maksimaliai pajaustų futbolo dvasią“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Nors futbolas – viena seniausių sporto šakų, impulsą pirmosioms sporto kortelėms davė beisbolas, o jo kortelės atsirado XIX a. pabaigoje. XX a. ketvirtajame dešimtmetyje ant beisbolo kortelių pradėtos spausdinti sportininkų biografijos, o pačios kortelės buvo komplektuojamos kramtomosios gumos pakuotėse. 1950 m. amerikiečių bendrovė „Topps Chewing Gum Inc.“ į savo kramtomosios gumos pakuotes pradėjo dėti korteles su televizijos, kino žvaigždėmis, taip pat amerikietiškojo futbolo žaidėjais. Kiek vėliau, 1952 m., įmonė pradėjo gaminti šių dienų kolekcines korteles, kuriose pristatomos sportininkų biografijos, pasiekimai ir kita statistika.

Būtent ši bendrovė pagamino ir „UEFA EURO 2024“ kolekcines korteles, kurias gali gauti „Lidl“ pirkėjai. Kolekcinės sporto kortelės itin išpopuliarėjo praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje, supratus, kad jos gali tapti itin vertingomis ateityje. Šiuo metu vertingiausia sporto kortele laikoma 1952 m. „Topps“ išleista „New Yorks Yankees“ beisbolininko Mickey Mantle kortelė, kurią 2022 m. rugpjūtį aukcione įsigijo už beveik 13 mln. JAV dolerių. Kiekvieną kartą apsipirkus bet kurioje „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėje Lietuvoje už 15 Eur ar daugiau, kasoje bus galima nemokamai gauti vieną mėlynos spalvos kortelių pakuotę, kurioje – 3 kortelės su „UEFA EURO 2024“ futbolininkų atvaizdais, apsipirkus už 30 Eur – dvi mėlynos spalvos kortelių pakuotės ir t.t.

Pabrėžiama, kad tiek kolekcinės kortelės, tiek ir kolekcionieriaus knyga pagaminti iš aukštos kokybės popieriaus, o tvirtas laminatas užtikrins prekių ilgaamžiškumą. Kolekcijoje – daugiau nei 100 skirtingų kortelių, kuriose pateikiami aktualūs žymiausių Europos futbolininkų statistiniai duomenys ir pasiekimai. Todėl savo mėgstamus futbolininkus bus galima stebėti ne tik Europos čempionato metu, bet ir kasdien, taip pat keistis kortelėmis su kitais kolekcininkais.

 • pagalba

  prasidės pardavinėjimai surinktų kolekcijų :)

  • 9
 • pagalba

  prasidės pardavinėjimai surinktų kolekcijų :)

  • 9
 • pagalba

  prasidės pardavinėjimai surinktų kolekcijų :)

  • 9

Komentuoti

Prisijungti su FB