"Premier" lyga - "Chelsea" toliau užtikrintai pirmauja © Eurofootball.lt
Šeštadienį, kaip įprasta, visa Anglija gyveno futbolo ritmu. Šalies čempionato šešioliktajame ture šiandien vyko aštuonios dvikovos, po kurių lyderis "Chelsea" dar labiau sustiprino savo pozicijas lentelės viršūnėje.

Keturioliktąja Londono klubo auka šį sezoną tapo sėkmingai startavęs, tačiau į žanro krizę patekęs "Wigan" klubas. Juos titulą ginantys Jose Mourinho auklėtiniai įveikė minimaliu rezultatu 1-0. Įdomu tai, kad pergalingą įvartį, kaip ir praeito turo varžybose, vėl pelnė gynėjas Johnas Terry. Šį kartą gynėjas pasižymėjo 66 minutę, o praėjusio turo mače "Middlesbrough" vartininką nuginklavo penkiomis minutėmis anksčiau.

Sėkmingą seriją tęsia vis labiau įsibegėjantis "Liverpool" klubas. Šį kartą Čempionų lygos nugalėtojai dėka dviejų Fernando Morienteso įvarčių įveikė "Middlesbrough" ir pakilo į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje. Tiesa, jau ryt Liverpulio ekipą galės aplenkti "Man Utd", gimtajame "Old Trafford" stadione žaisiantis rungtynes su "Everton".

Tuo tarpu Londono "Arsenal" fanai turbūt jau baigia užmiršti laikus, kai per visą 2003/04 metų "Premier" lygos sezoną nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir karaliavo Anglijos futbolo padangėje. Šiandien "Kanonieriai" patyrė jau ketvirtą nesėkmę šį sezoną - Arseno Wengero ekipą įveikė toli gražu ne įspūdingai sezoną pradėjęs "Newcastle". Vienintelį rungtynių įvartį 82 minutę pelnė Nolberto Solano.

Po šio pralaimėjimo "Arsenal" dar labiau pablogino savo pozicijas ir su 26 taškais žengia tik šeštoje vietoje.

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00048" 1 - 0 "%c00044"
84` [1 - 0] Nicky Butt

"%c00056" 3 - 2 "%c00248"
45` [0 - 1] Bobby Zamora
55` [1 - 1] Paul Dickov
57` [2 - 1] Paul Dickov
63` [2 - 2] Marlon Harewood
76` [3 - 2] Shefki Kuqi

"%c00050" 1 - 1 "%c00049"
82` [1 - 0] El Hadji Diouf
88` [1 - 1] Juan Pablo Angel

"%c00043" 2 - 0 "%c00260"
42` [1 - 0] Darren Bent
49` [2 - 0] Darren Ambrose

"%c00042" 1 - 0 "%c00261"
61` [1 - 0] John Terry

"%c00194" 2 - 0 "%c00194"
5` [1 - 0] Diomansy Kamara
61` [2 - 0] Kevin Campbell

"%c00045" 2 - 0 "%c00053"
71` [1 - 0] Fernando Morientes
77` [2 - 0] Fernando Morientes

84` iš aikštės pašalintas Chris Riggott ("Middlesbrough")

"%c00046" 1 - 0 "%c00041"
82` [1 - 0] Nolberto Solano

41` iš aikštės pašalintas Gilberto Silva ("Arsenal")