„Premier“ lyga: „Everton“ išplėšė tašką, B. Rodgersas – arti prarajos krašto © REUTERS nuotr.

Sekmadienio popietę „Premier“ lygoje buvo sužaisti keturi mačai.

Apylygėse rungtynėse „Everton“ su „Nottingham Forest“ sužaidė 1:1.

81-ąją rungtynių minutę po Jordano Pickfordo atremto smūgio pirmas prie kamuolio suskubo Brennanas Johnsonas, kuris pasiuntė kamuolį į vartus.

Visgi 88-ąją minutę rezultatą išlygino ir tašką „irisams“ išplėšė Demarai'us Gray'us.

Kitose rungtynėse – daugiau problemų Brendanui Rodgersui. „Leicester City“ 1:2 pralaimėjo „Southampton“ futbolininkams.

„Lapės“ įsiveržė į priekį 54-ąją minutę po puikaus Jameso Maddisono smūgio. Persvaros šeimininkams išlaikyti nepavyko – 68-ąją ir 84-ąją minutę pelnyti Che Adamso įvarčiai atnešė pergalę „šventiesiems“.

Jau praeitais metais ant karštosios kėdės sedėjęs B. Rodgersas šiais metais vėl artėja prie atleidimo lapelio.

„Fulham“ 3:2 „Brentford“

„Crystal Palace“ 3:1 „Brighton“