"Premier" lyga sugrįžta: "Man United" namie palaužė "Tottenham", "Chelsea" sužaidė lygiosiomis su "Swansea"

14 val. 45 min. Lietuvos laiku prasidėjo naujasis Anglijos čempionato sezonas. Jis atidarytas "Old Trafford" stadione, kuriame susikovė vietos "Manchester United" bei Londono "Tottenham".

Pirmajame kėlinyje vyko atkaklus mūšis, bet, gana netikėtai, daugiau pavojingų progų sukūrė svečiai.

Vis dėlto, 22-ąją minutę po perdavimo iš krašto, skirto "raudonųjų velnių" kapitonui Wayne'ui Rooney, kamuolį į savus vartus nukreipė gynėjas Kyle'as Walkeris.

Po pertraukos "Man United" žaidė kiek aktyviau ir sukūrė kelias progas, tačiau rezultatas nepasikeitė ir pirmąją pergalę Louiso van Gaalo auklėtiniai iškovojo vieno įvarčio persvara.

Lygiąsias prieš Liverpulio "Everton" svečiuose pavyko iškovoti Giedriaus Arlauskio atstovaujamam "Watford".

Tiesa, lygos naujokai dukart pirmavo, tačiau Rosso Barkley bei Arouna Kone įvarčiai antrajame kėlinyje leido "irisams" atsitiesti.

Vakariniame susitikime į ginklus surėmė čempiono titulą ginantis Londono "Chelsea" bei vasarą nemenkai pasistiprinęs "Swansea City" klubas.

Nors Oscaro įvartis leido "aristokratams" išsiveržti į priekį jau pirmojo kėlinio viduryje, neilgai trukus tuo pačiu atsakė "gulbių" naujokas Andre Ayew, o po minutės dar įvartį pridėjo Federico Fernandezas. Tiesa, šis futbolininkas nuginklavo savo paties komandos vartininką.

Po pertraukos už pražangą prieš Bafetimbi Gomisą iš aikštės buvo pašalintas "Chelsea" vartų sargas Thibaut Courtois, o tas pats prancūzas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Nors visų rungtynių metu "Swansea" pagal smūgių į vartų plotą skaičių pirmavo 11-4, galutinis arbitro švilpukas užfiksavo lygiąsias rezultatu 2-2.

[2-0] 18' Riyad Mahrez
[3-0] 25' Riyad Mahrez (iš 11 metrų baudinio)

[1-1] 29' Andre Ayew
[2-1] 30' Federico Fernandez (į savus vartus)
52' Thibaut Courtois ("Chelsea") pašalintas iš aikštės
[2-2] 55' Bafetimbi Gomis (iš 11 metrų baudinio)