"Premier" lygoje - "Arsenal" ir "Tottenham" ekipų pralaimėjimai (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos ketverios 11-ojo turo rungtynės.

Savo žaidimą šalies pirmenybėse vis dar neatranda Londono "Tottenham" klubas, kuris savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 1-2 nusileido "Stoke City" vienuolikei.

Pirmasis svečius į priekį išvedė ispanas Bojanas Krkičius, pasižymėjęs 6-ąją minutę. Pranašumą dar pirmajame kėlinyje padidino Jonathanas Waltersas.

77-ąją minutę "Spurs" sušvelnino rezultatą, tačiau rezultato išlyginti jiems nepavyko. Negana to, 85-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Kyle'as Naughtonas.

Kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" nesugebėjo įveikti "Sunderland" futbolininkų, o "Newcastle" rezultatu 0-2 nugalėjo "West Brom".

"Tottenham" po pralaimėjimo nukrito į 12-ąją vietą, o tuo tarpu "Newcastle" klubas po keturių pergalių iš eilės pakilo į 8-ąją poziciją.

Vakariniame susitikime akis į akį susigrūmė "Swansea" ir Londono "Arsenal" ekipos. Pirmavę "kanonieriai" neatsilaikė prieš "gulbes" ir patyrė pralaimėjimą.

63-ąją minutę "Arsenal" į priekį išvedė Alexis Sanchezas, tačiau jau 75-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Nuostabų baudos smūgį realizavo Gylfi Sigurdssonas.

Ilgai laukti ir dar vieno šeimininkų atsako neprireikė - 79-ąją minutę po keitimo pasirodęs Bafetimbi Gomis nuginklavo "Arsenal" vartininką ir išplėšė pergalę.

"Swansea" po pergalės iš penktosios vietos išstūmė būtent Londono klubą.

"Tottenham" 1 - 2 "Stoke City"

6' [0 - 1] B.Krkič

33' [0 - 2] J.Walters

77' [1 - 2] N.Chadli

85' K.Naughton ("Tottenham") pašalintas iš aikštės

"Sunderland" 1 - 1 "Everton"

67' [1 - 0] S.Larsson

76' [1 - 1] L.Baines (11m. baudinys)

"West Brom" 0 - 2 "Newcastle"

45' [0 - 1] A.Perez

62' [0 - 2] F.Coloccini

"Swansea" 2 - 1 "Arsenal"

63' [0 - 1] A.Sanchez

75' [1 - 1] G.Sigurdsson

78' [2 - 1] B.Gomis

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Rio_Ferdi

"Arsenal" tai geriausiai čia pavarė, toki bilėtuką sukniso... 😔 Sunderland nepralaimėjo, Newcastle tikėjausi jog laimės, BVB patvarkė Mdgh.Borussia o Wengero šaika pavedė

• -2
  • katalonas79

Manau šiais metais pakankamai didelė tikimybė ,kad Southampton gale sezono bus top-4 tai parodo jų solidus žaidimas ,gera gynyba dar pridedant ,kad ir konkurentai barsto taškus solidžiai.

• +1
  • šiūpelis

baisu su gynyba, bet nėra čia ko per daug ir tikėtis kuomet monreal centru pastatytas. Chambersas ir per anksti į startą paimtas.... bet kita vertus daugiau ir nėra kam žaist. Apmaudu jog vasarą nepaėmė gynėjo, galbūt kitaip atrodytų viskas. Po TV5 išvykimo kažkas klube kaip reikiant užpjovė su nauju pirkiniu, ir nemanau kad tai senuko darbas.....

• 0
  • Kastuvas
    Šašlykas

Užduskit nakui visi asilai.

na mesos gabaliuk,kaip sekas link titulo kopti?

• 0
  • dannas
    Carkey_

Dannas, abydna ne del to, kad krizė ne tokia didelė kaip buvo 8-2 sezone ir prošvaiščių yra tolimesnėje sezono eigoje, bet kad ManUtd, Liverpool ir Spurs keitė sudėtį, iš esmės ir šis sezonas galėtų būti tas kuriame pavyktų daugiau išpešt....but NO ką rodo pasirodymai prieš 1st top 10 teams.

baisu istikruju,turim tiek daug saugu ir visi beveik labiau atakuojancio stiliaus,taip kad vidurys gynyboj kiauras kaip retis,apie gynejus ner ka nei kalbet.jei sausi ar kita vasara neistaisys sios problemos,kitas sezonas Wengerui tikrai bus paskutinis