"Premier" lygoje - "Bolton" pergalė prieš "Man City" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar vienerios XI turo rungtynės, kuriose "Bolton" savo aikštėje 2-0 įveikė "Man City".

Apylygiai vykusiame pirmajame kėlinyje geriausias progas sukūrė svečiai, tačiau šeimininkus gelbėjo vartininkas Jussi Jaaskelainenas - iš pradžių suomis atrėmė Stepheno Irelando smūgį šiam iššokus vienas prieš vieną, o prieš pat pertrauką atrėmė ir Chado Evanso bandymą po Shauno Wrighto Phillipso perdavimo.

Antroje mačo dalyje buksuojant "Man City" atakoms vis dažniau varžovų vartams grasino "Bolton" ir 76 minutę tai baigėsi įvarčiu, kai po puikaus Gretaro Steinssono perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį į tinklą nuo skersinio pasiuntė Ricardo Gardneris.

Nepaisant visų Mančesterio ekipos pastangų išplėšti bent lygiąsias, dvikovos baigtį 88 minutę įtvirtino šios komandos gynėjo Richardo Dunne'o įvartis į savus vartus po to paties Gardnerio reido kairiuoju kraštu.

Trečią pergalę šį sezoną iškovojusi Boltono vienuolikė turnyrinėje lentelėje iš paskutinės 20 vietos pakilo į 16-ąją, o "Man City" išlieka pačiame viduryje - 10 vietoje.

"%c00050" 2 - 0 "%c00054"
76' [1 - 0] Ricardo Gardner
88' [2 - 0] Richard Dunne (į savus vartus)