"Premier" lygoje - "Chelsea" lygiosios ir debiutinė "Man City" stratego pergalė © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje antrąją Kalėdų dieną sužaistos XIX turo aštuonerios rungtynės.

Pirmą kartą per 34 rungtynes įvarčio neįmušęs Londono "Chelsea" klubas turėjo tenkintis lygiosiomis išvykoje 0-0 su sėkmingai sezoną pradėjusia "Birmingham" ekipa.

Svečiai sukūrė daug progų, todėl bus nusivylę rezultatu - varžovų vartininkas Joe Hartas dar pirmajame kėlinyje įspūdingai atrėmė Danielio Sturridge'o ir Franko Lampardo smūgius, o Alexas galingu šūviu sudrebino skersinį.

Sturridge'as po Drogba perdavimo galva mušė virš vartų, o kitoje aikštės pusėje Chucho Benitezo tikslaus smūgio arbitras neįskaitė užfiksavęs nuošalę.

"Chelsea" vartininkui Petrui Cechui dar teko atmušti Sebastiano Larssono baudos smūgį, o dvikovą užbaigė Londono ekipos saugas Florentas Malouda, prieš pat pabaigą išvydęs prieš save raudoną kortelę.

"Birmingham" 0 - 0 Londono "Chelsea"

89' iš aikštės pašalintas Florent Malouda ("Chelsea")

Londono "Fulham" 0 - 0 Londono "Tottenham"

Londono "West Ham" 2 - 0 "Portsmouth"
23' [1 - 0] Alessandro Diamanti (iš 11 metrų baudinio)
89' [2 - 0] Radoslav Kovac

"Burnley" 1 - 1 "Bolton"
29' [0 - 1] Matthew Taylor
56' [1 - 1] David Nugent

"Man City" 2 - 0 "Stoke"
28' [1 - 0] Martin Petrov
45' [2 - 0] Carlos Tevez

"Sunderland"1 - 1 Liverpulio "Everton"
17' [1 - 0] Darren Bent
85' [1 - 1] Marouane Fellaini

"Wigan" 1 - 1 "Blackburn"
30' [0 - 1] Benni McCarthy
53' [1 - 1] Hugo Rodallega

"Liverpool" 2 - 0 "Wolverhampton"
62' [1 - 0] Steven Gerrard
70' [2 - 0] Yossi Benayoun