"Premier" lygoje – dramatiškos "West Ham" ir "Leicester" pergalės

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį įvyko trejos 31-ojo turo rungtynės.

Tikra įvarčių drama užfksuota Londone, kur vietos "West Ham" rungtynių pabaigoje panaikino dviejų įvarčių deficitą prieš "Huddersfield" ir išplėšė sensacingą pergalę rezultatu 4:3.

Markas Noble'as mačo pradžioje išvedė "plaktukus" į priekį, tačiau lygos autsaideriai atsakė net trimis tiksliais smūgiais. 65-ąją miniutę svečiai pasiekė savo trečiąjį įvartį, kuris atrodė, kad padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse.

Visgi "West Ham" nebuvo nusiteikęs pasiduoti – 75-ąją minutę Ogbonna sušvelnino rezultatą, dar po devynių minučių rezultatą išlygino Chicharito, o 91-ąją minutę tas pats meksikietis įmušė ir pergalingą įvartį.

Taip pat dramatiška pergale džiaugėsi Brendano Rodgerso vadovaujamas "Leicester". Nuo 4-os minutę dešimtyje žaidusios "lapės" rezultatu 2:1 palaužė "Burnley".

Harry Maguire'as užsidirbo ankstyvą raudoną kortelę, tačiau 33-ąją minutę Jamesas Maddisonas išvedė svečius į priekį. Po penkių minučių "Burnley" sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau išplėšti pergalės taip ir nesugebėjo.

90-ąją minutę po puikaus Youri Tielemanso perdavimo galva pergalingą įvartį įmušė Wesas Morganas.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Bournemouth" ir "Newcastle" komandos taip pat neapsiėjo be dramos. Joshua Kingas antrajame kėlinyje išvedė šeimininkus į priekį, tačiau "Newcastle" per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias.

"West Ham" 4 - 3 "Huddersfield"
15' [1 - 0] M. Noble (11 m. baudinys)
17' [1 - 1] J. Bacuna
30' [1 - 2] K. Ahearne-Grant
65' [1 - 3] K. Ahearne-Grant
75' [2 - 3] A. Ogbonna
84' [3 - 3] Chicharito
90+1' [4 - 3] Chicharito

"Burnley" 1 - 2 "Leicester"
33' [0 - 1] J. Maddison
38' [1 - 1] D. McNeil
90' [1 - 2] W. Morgan
4' H. Maguire ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"Bournemouth" 2 - 2 "Newcastle"
45+5' [0 - 1] S. Rondon
48' [1 - 1] J. King (11 m. baudinys)
81' [2 - 1] J. King
90+4' [2 - 2] M. Ritchie