"Premier" lygoje - favoritų pergalės ir S. Rondono "hat-trickas" (VIDEO)

Trečiadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuonerios 16-ojo turo rungtynės.

Be pralaimėjimų nuo spalio 1-os dienos žygiuojanti Londono "Chelsea" ekipa išvykoje susigrūmė su Davido Moyeso treniruojama "Sunderland" vienuolike. Po atkaklios kovos minimalią pergalę rezultatu 1-0 pasiekė Antonio Conte auklėtiniai.

Visų rungtynių laiką aikštėje virė atkakli kova, tačiau 40-ąją minutę Cesco Fabregaso pelnytas įvartis nulėmė "mėlynųjų" pergalę. Rezultatyvų perdavimą įsirašė po gana ilgos pertraukos į startinę sudėtį grįžęs Willianas.

10-ąją pergalę iš eilės iškovojęs "Chelsea" klubas su 40 taškų užtikrintai žygiuoja pirmoje pozicijoje ir nuo artimiausių persekiotojų turi solidų 6 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse į pergalių kelią grįžo "Liverpool" klubas, kuris išvykoje rezultatu 0-3 nukovė "Middlesbrough". Nugalėtojų gretose išsiskyrė Adamas Lallana, pasižymėjęs dubliu, o dar vieną įvartį pridėjo Divockas Origi.

Dar kitoje dvikovoje pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės galiausiai iškovojo Pepo Guardiolos treniruojamas "Manchester City". Tikslūs Pablo Zabaleta ir Davido Silvos smūgiai atvedė "miestiečius" į pergalę prieš "Watford".

Tuo tarpu praėjusiame ture Londono "Tottenham" klubą įveikęs "Manchester United" išvykoje turėjo kaip reikiant pakovoti dėl pergalės. Paulis Pogba pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė "raudonuosius velnius" į priekį, tačiau "Crystal Palace" 66-ąją minutę išlygino rezultatą.

Vis dėlto "Man Utd" ekipa paleisti dar vienos pergalės nusiteikusi nebuvo ir 88-ąją minutę Zlatanas Ibrahimovičius pelnė įvartį, kuris atvedė Mančesterio vienuolikę į svarbią pergalę.

Dar kitose rungtynėse "Tottenham" po Christiano Erikseno dublio ir Victoro Wanyama įvarčio iškovojo svarbius tris taškus prieš "Hull City".

Likusios dvikovos baigėsi "West Ham" ir "West Brom" pergalėmis bei nulinėmis "Stoke City" - "Southampton" lygiosiomis.

"Sunderland" 0 - 1 "Chelsea"
40' [0 - 1] C. Fabregas

"Middlesbrough" 0 - 3 "Liverpool"
29' [0 - 1] A. Lallana
60' [0 - 2] D. Origi
68' [0 - 3] A. Lallana

"West Ham" 1 - 0 "Burnley"
45+3' [0 - 1] M. Noble

"Crystal Palace" 1 - 2 "Man Utd"
45+2' [0 - 1] P. Pogba
66' [1 - 1] J. McArthur
88' [1 - 2] Z. Ibrahimovič

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9966712" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Man City" 2 - 0 "Watford"
33' [1 - 0] P. Zabaleta
86' [2 - 0] D. Silva

"Stoke City" 0 - 0 "Southampton"
23' M. Arnautovič ("Stoke") pašalintas iš aikštės

"Tottenham" 3 - 0 "Hull City"
14' [1 - 0] C. Eriksen
63' [2 - 0] C. Eriksen
73' [3 - 0] V. Wanyama

"West Brom" 3 - 1 "Swansea"
50' [1 - 0] S. Rondon
61' [2 - 0] S. Rondon
63' [3 - 0] S. Rondon
78' [3 - 1] W. Routledge