„Premier“ lygoje – įspūdinga „Man Utd“ ekipos pergalė  © PA Wire/PA Images nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje triuškinančią pergalę pasiekė „Manchester United“ ekipa, kuri namuose net 5:2 nugalėjo “Bournemouth” komandą.

„Raudonieji velniai“ po šios pergalės žengė užtikrintą žingsnį siekiant sezoną užbaigti geriausiųjų ketvirtuke.

Rungtynės prasidėjo permainingai. 15 minutę svečiai po Harry Maguire’o neužtikrinto žaidimo gynyboje pasiuntė kamuolį į D. de Gea ginamus vartus ir įsiveržė į priekį 1:0.

Po praleisto įvarčio „raudonieji velniai“ dar labiau ėmė spausti varžovus ir jau 29 minutę M. Greenwoodas rezultatą išlygino, o dar po šešių minučių rezultatą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs M. Rashfordas.

Prieš pat ilgąją pertrauką dar vieną įvartį šeimininkams pridėjo A. Martialis, kuris pasižymėjo 2-ąją pridėto pirmojo kėlinio minutę.

Po ilgosios pertraukos „Man Utd“ žaidimo tempo nesumažino ir dar labiau spaudė varžovus.

50 minutę rezultatą sušvelnino 11 metrų baudinį realizavęs J. Kingas.

54 minutę antrąjį savo įvartį pelnė M. Greenwoodas. Praėjus vos penkioms galutinį tašką rungtynėse padėjo, baudos smūgį realizavęs B. Fernandesas.

Po šios pergalės „Manchester United“ ekipa pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, vienu tašku aplenkdama Londono „Chesea“ ekipą, kuri yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Bournemouth“ ekipa kovoja dėl išlikimo „Premier“ lygoje ir šiuo metu rikiuojasi 19 vietoje.

„Norwich“ 0:1 „Brighton“

“Leicester” 3:0 „Crystal Palace“