„Premier“ lygoje – įspūdinga „Man Utd“ ekipos pergalė  © PA Wire/PA Images nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje triuškinančią pergalę pasiekė „Manchester United“ ekipa, kuri namuose net 5:2 nugalėjo “Bournemouth” komandą.

„Raudonieji velniai“ po šios pergalės žengė užtikrintą žingsnį siekiant sezoną užbaigti geriausiųjų ketvirtuke.

Rungtynės prasidėjo permainingai. 15 minutę svečiai po Harry Maguire’o neužtikrinto žaidimo gynyboje pasiuntė kamuolį į D. de Gea ginamus vartus ir įsiveržė į priekį 1:0.

Po praleisto įvarčio „raudonieji velniai“ dar labiau ėmė spausti varžovus ir jau 29 minutę M. Greenwoodas rezultatą išlygino, o dar po šešių minučių rezultatą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs M. Rashfordas.

Prieš pat ilgąją pertrauką dar vieną įvartį šeimininkams pridėjo A. Martialis, kuris pasižymėjo 2-ąją pridėto pirmojo kėlinio minutę.

Po ilgosios pertraukos „Man Utd“ žaidimo tempo nesumažino ir dar labiau spaudė varžovus.

50 minutę rezultatą sušvelnino 11 metrų baudinį realizavęs J. Kingas.

54 minutę antrąjį savo įvartį pelnė M. Greenwoodas. Praėjus vos penkioms galutinį tašką rungtynėse padėjo, baudos smūgį realizavęs B. Fernandesas.

Po šios pergalės „Manchester United“ ekipa pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, vienu tašku aplenkdama Londono „Chesea“ ekipą, kuri yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Bournemouth“ ekipa kovoja dėl išlikimo „Premier“ lygoje ir šiuo metu rikiuojasi 19 vietoje.

„Norwich“ 0:1 „Brighton“

“Leicester” 3:0 „Crystal Palace“

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 9 4
  • RimC

Ramu United naujienose pastaruoju metu. Jau labai seniai nematėm tokio United. Maguire nors ir turi tą raištį, tikrasis kapitonas yra ryškiai Bruno. Puolimas veikia kaip sviestu teptas, kai centre Pogba su Bruno. Greenwood yra kažkas wow. Net ir jei atrodė, kad sezonas labai slogus bus, šiai dienai situacija yra labai gera. Visi šansai FA taurėje, dar žaidžiame Europos lygoje. Ir visi šansai finišuoti TOP4 EPL. Lesteris iš esmės nebeturi visiškai jokio pranašumo, ir viskas velnių rankose, kadangi paskutiniam ture Leicester - United. O taškelių dar pabarstys tikrai iki to laiko.

• Hmm (IP: fbe2039cc)

OGS labai daug kritikos sulaukė iš pačių MUsu fanų, kad Greenwood’as puikiai atstos Lukaku pelnovų įvarčių vidurkį, visi juokėsi, o dabar prašau. Įspūdingas vaikis ir kairę ir dešnę koją lošia puikiai

• 16
  • Daboklis (IP: 3c57389ed)
    D.

Visas top ekipas šįmet įveikė Man United klubas ir kai kurias po kelis kart ir užtikrintai, su Liviu pirmieji lygiosiomis sulošė, kai tuo metu Livis buvo nesustabdomi ir žaidė pilna pavara. Tad nebesvaigstam.

Tai ko jie toi 5 vietoi smaukos prieš visus lyg feniksai spindėje? Jums gal senjorai akys subinej?

• -5
  • D.
    Daboklis (IP: 3c57389ed)

Tik prieš b-mouth jie žaist ir tegali..

• 8
  • D.

Nereik tos ketveriukės. Kam Ef.lt tą pabrėžinėt? Man city ban. Užtenka penketuko 😉 O Greenwood nuostabus talentas, kai prieš sezoną vasarą tą patį rašiau buvau užminusuotas ir visi sakė, kas čia toks per vaikis yra. O šis vaikis jau tada sakiau, jog bus naudingesnis nei Lukaku. Ir neklydau. Talentas beribis, žaidžia ir muša abiejomis kojomis ,greitas, techniškas, charakteris taipogi puikus, žiauriai panašus į Robin Van Persie. Rashis, Martial, Greenwood šį sezoną visuose turnyruose apie 60golų jau sumušė. Atsisakius Lukaku, komanda tapo mobilesnė puolime, o Greenwood atsiskleidė visu grožiu. Atėjus Bruno Fernandes, komanda tapo pasakiškai sulipdyta ir tai matosi aikštėje. Žaidėjai tiesiog mėgaujasi futbolu. Nerealu tai matyti!!