"Premier" lygoje - "Liverpool" ir "Blackburn" pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dvejos rungtynės.

Įtikinamą pergalę iškovojo "Liverpool" klubas, namie 3-0 įveikęs vidutiniokę "Sunderland" ekipą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus vos tris minutes, kai Fernando Torresas įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino gynėją Michaelą Turnerį ir puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą.

32 minutę persvarą padvigubino gynėjas Glenas Johnsonas, kurio smūgiuotas kamuolys atsimušė į Turnerio koją ir, pakeitęs skriejimo kryptį, atsidūrė vartuose.

Trečią įvartį 60 minutę po Johnsono perdavimo įmušė Torresas. "Liverpool" pranašumas galėjo būti ir dar didesnis, tačiau Danielio Aggerio ir Maxi Rodriguezo bandymus atrėmė vartininkas Craigas Gordonas.

Abejotinas teisėjo sprendimas skirti 11 metrų baudinį lėmė minimalią "Blackburn" pergalę išvykoje prieš "Burnley".

Davidas Dunnas 20 minutę realizavo standartinę situaciją, kuri neleido tarp autsaiderių žengiančiai "Burnley" vienuolikei sumažinti atsilikimo nuo 'saugios' 17 vietos bei padovanojo "Blackburn" vos antrą pergalę išvykoje šį sezoną.

Tačiau arbitro Mike'o Deano sprendimas, išprovokuotas dramatiškos puolėjo Martino Olssono vaidybos vartus palikus Brianui Jensenui, paliks šeimininkų burnose kartėlio jausmą.

Tiesa, rungtynių pradžioje aktyviai žaidęs Olssonas buvo arti tikslo, bet arbitro asistentas klaidingai užfiksavo abejotiną nuošalę bei sutrukdė futbolininkui pasižymėti.

Antrajame kėlinyje švedas sudrebino skersinį, o "Burnley" pastangos išvengti septinto pralaimėjo per aštuonis mačus buvo bevaisės.

"Liverpool" 3 - 0 "Sunderland"
3' [1 - 0] Fernando Torres
32' [2 - 0] Glen Johnson
60' [3 - 0] Fernando Torres

"Burnley" 0 - 1 "Blackburn"
20' [0 - 1] David Dunn (iš 11 metrų baudinio)