"Premier" lygoje - lyderių pergalės (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Anglijos "Premier" lygos XXIII turo rungtynėse po tris taškus į turnyrinės lentelės sąskaitą įsirašė čempionato favoritai.

Londono "Chelsea" futbolininkai namuose po Branislavo Ivanovičiaus ir Nicolaso Anelkos tikslių smūgių antrajame kėlinyje rezultatu 2-0 palaužė "Blackburn" vienuolikę.

Sausa pergale džiaugėsi ir kita sostinės komanda - "Arsenal", kuri išvykoje 3-0 sutriuškino "West Ham" ekipą. Nugalėtojų gretose išsiskyrė po traumos vis labiau atsigaunantis puolėjas Robinas van Persie, varžovų vartininką nuginklavęs du kartus.

Tuo tarpu "Man City" savų žiūrovų akivaizdoje 4-3 nugalėjo "Wolves" futbolininkus ir bent jau vienai dienai pakilo į pirmąją pirmenybių poziciją.

Verta paminėti, kad arabų valdomo klubo gretose debiutavo maždaug 32 milijonus eurų kainavęs puolėjas Edinas Dzeko. Bosnijos ir Hercegovinos nacionalinės rinktinės narys atliko rezultatyvų perdavimą trečiajam įvarčiui.

Londono "Chelsea" 2 - 0 "Blackburn"
57' [1 - 0] B. Ivanovic
76' [2 - 0] N. Anelka

"Man City" 4 - 3 "Wolves"
12' [0 - 1] M. Jarvis
40' [1 - 1] K. Toure
48' [2 - 1] C. Tevez
53' [3 - 1] Y. Toure
66' [4 - 1] C. Tevez
68' [4 - 2] K. Doyle (iš 11 m. baudinio)
85' [4 - 3] R. Zubar

"Stoke" 2 - 0 "Bolton"
37' [1 - 0] D. Higginbotham
63' [2 - 0] M. Etherington (iš 11 m. baudinio)

"W.B.A." 3 - 2 "Blackpool"
11' [0 - 1] D. Vaughan
38' [1 - 1] P. Odemwingie
52' [2 - 1] J. Morrison
80' [2 - 2] G. Taylor-Fletcher
87' [3 - 2] P. Odemwingie

"Wigan" 1 - 1 Londono "Fulham"
57' [1 - 0] H. Rodallega
86' [1 - 1] A. Johnson

Londono "West Ham" 0 - 3 Londono "Arsenal"
13' [0 - 1] R.v. Persie
41' [1 - 1] T. Walcott
77' [0 - 3] R.v. Persie (iš 11 m. baudinio)