"Premier" lygoje - "Man City" ir "Tottenham" klubų pergalės (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos 33-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione savo žiūrovų palaikoma "Manchester City" ekipa susigrūmė su Londono "West Ham" klubu. Po dviejų pralaimėjimų iš eilės Manuelio Pellegrini auklėtiniai atsitiesė ir rezultatu 2-0 pranoko svečius.

"Man City" futbolininkai visą rungtynių laiką daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau progų už varžovus ypatingiau daugiau nesukūrė. Vis dėlto, 18-ąją minutę į "West Ham" vartus krito pirmasis įvartis, kai į savus vartus įsispyrė Jamesas Collinsas.

Antrasis įvartis krito taip pat pirmajame kėlinyje. 36-ąją minutę Jesusas Navasas atliko perdavimą Sergio Aguero, o pastarasis nuginklavo varžovų vartininką ir padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" rezultatu 1-3 pranoko namuose žaidusius "Newcastle" futbolininkus. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Naceras Chadli, Christianas Eriksenas ir Harry Kane'as.

Po pergalės "Tottenham" su 57 taškais pakilo į šeštąją vietą ir vienu tašku lenkia "Southampton" vienuolikę.

"Manchester City" 2 - 0 "West Ham"

18' [1 - 0] J.Collins (į savus vartus)

36' [2 - 0] S.Aguero

"Newcastle" 1 - 3 "Tottenham"

30' [0 - 1] N.Chadli

46' [1 - 1] J.Colback

53' [1 - 2] C.Eriksen

90' [1 - 3] H.Kane

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7653354" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>