"Premier" lygoje - "Man City", "Tottenham" ir "Liverpool" pergalės bei pirmoji "Everton" nesėkmė (VIDEO)

17 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios 6-ojo turo rungtynės.

Įspūdingą sportinę formą demonstruojanti "Manchester City" ekipa tęsia savo pergalių žygį. Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 1-3 nugalėjo savo aikštėję žaidusią "Swansea".

Susitikimas prasidėjo greitu "miestiečių" įvarčiu, kai puikiai kamuolį suvaldęs Sergio Aguero pro vartininko kojas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Vis dėlto vos už keturių minučių rezultatas tapo lygus, kai puikų įvartį vienu lietimu pelnė ispanas Fernando Llorente.

Antrajame kėlinyje "gulbės" priešinosi, tačiau 65-ąją minutę į jų vartus už pražangą prieš Keviną De Bruyne buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo S. Aguero, grįžęs po diskvalifikacijos ir jau pirmajame susitikime pasižymėjęs dubliu.

Pergalę užtikrinusį įvartį 77-ąją minutę pasiekė Raheemas Sterlingas. "Man City" Anglijoje kol kas yra nesustabdomas - šešios iš tiek pat galimų pergalių ir pirmoji vieta.

Nesustabdomai žaidė ir "Liverpool" futbolininkai. Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 5-1 sutriuškino "Hull City" ir pakilo į trečiąją vietą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Adamas Lallana, Sadio Mane, Coutinho bei du kartus iš 11 metrų žymos spyręs Jamesas Milneris.

Sunkumų išvykoje turėjo Londono "Tottenham" ekipa. Po Heungo-Mino Sono dublio 23-ąją minutę "Spurs" jau pirmavo rezultatu 2-0, tačiau 65-ąją minutę "Middlesbrough" sušvelnino atsilikimą ir iki pat rungtynių pabaigos išlaikė intrigą.

Dar kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" patyrė pirmąjį pralaimėjimą ir nusmuko į ketvirtąją poziciją, "Crystal Palace" panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė pergalę prieš "Sunderland", o "Stoke City" ir "West Brom" pasidalino po tašką.

"Swansea" 1 - 3 "Man City"
9' [0 - 1] S. Aguero
13' [1 - 1] F. Llorente
65' [1 - 2] S. Aguero (11 m. baudinys)
77' [1 - 3] R. Sterling

"Liverpool" 5 - 1 "Hull City"
17' [1 - 0] A. Lallana
30' [2 - 0] J. Milner (11 m. baudinys)
36' [3 - 0] S. Mane
52' [3 - 1] D. Meyler
53' [4 - 1] P. Coutinho
71' [5 - 1] J. Milner (11 m. baudinys)
29' A. Elmohamady ("Hull City") pašalintas iš aikštės

"Middlesbrough" 1 - 2 "Tottenham"
7' [0 - 1] H-M. Son
23' [0 - 2] H-M. Son
65' [1 - 2] B. Gibson

"Bournemouth" 1 - 0 "Everton"
23' [1 - 0] J. Stanislas

"Stoke City" 1 - 1 "West Brom"
73' [1 - 0] J. Allen
90+1' [1 - 1] S. Rondon

"Sunderland" 2 - 3 "Crystal Palace"
39' [1 - 0] J. Defoe
60' [2 - 0] J. Defoe
61' [2 - 1] J. Ledley
76' [2 - 2] J. McArthur
90+5' [2 - 3] C. Benteke

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • L

Nu jeigu Liverpoolis nebarstys tasku pries dugno/vidurio komandas, tai del titulo tikrai pakovos

• +1
  • ..
    Vaidoshius

Guardiolos malkinės šiukšlyno dulkinimas be atvangos Lietuvos kaimo šiukšles baigia į visišką neviltį suvaryti 😀 😀 Esmė tame, kad malkinės šiukšlynas yra žaginamas be gailesčio nepaisant to, kad Guardiola dar tik kuria komandą, žaidėjai dar tik pradeda suprasti ko iš jų norima. Projekto tikslas - kad $hitty Europoje nebūtų vien tik apgailėtinu elitinių komandų kojų skuduru. Pirmas rimtesnis testas bus rungtynės prieš Barcą. Dar ankstyvoji sezono stadija, nei viena, nei kita komanda nerodo geriausios formos, bet tai bet kokiu atveju bus rimtas indikatorius kurioje stadijoje yra naftotiekio projektas. Kad suplėšys malkinės šiknas čia anoks pasiekimas, lyga ant tiek pervertinta, kad net koktu darosi.

Pedoshiau vel tu priestarauji sau, sakai, kad shitty tikslas, kad jie nebutu europoje zaginami, o kitam poste sakai, kad realas perkasi cl varzovus. Tai nemanai, kad paprasciau shitty butu nusipirkt irgi cl varzovus? 😀DD