"Premier" lygoje - "Man City", "Tottenham" ir "Liverpool" pergalės bei pirmoji "Everton" nesėkmė (VIDEO)

17 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios 6-ojo turo rungtynės.

Įspūdingą sportinę formą demonstruojanti "Manchester City" ekipa tęsia savo pergalių žygį. Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 1-3 nugalėjo savo aikštėję žaidusią "Swansea".

Susitikimas prasidėjo greitu "miestiečių" įvarčiu, kai puikiai kamuolį suvaldęs Sergio Aguero pro vartininko kojas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Vis dėlto vos už keturių minučių rezultatas tapo lygus, kai puikų įvartį vienu lietimu pelnė ispanas Fernando Llorente.

Antrajame kėlinyje "gulbės" priešinosi, tačiau 65-ąją minutę į jų vartus už pražangą prieš Keviną De Bruyne buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo S. Aguero, grįžęs po diskvalifikacijos ir jau pirmajame susitikime pasižymėjęs dubliu.

Pergalę užtikrinusį įvartį 77-ąją minutę pasiekė Raheemas Sterlingas. "Man City" Anglijoje kol kas yra nesustabdomas - šešios iš tiek pat galimų pergalių ir pirmoji vieta.

Nesustabdomai žaidė ir "Liverpool" futbolininkai. Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 5-1 sutriuškino "Hull City" ir pakilo į trečiąją vietą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Adamas Lallana, Sadio Mane, Coutinho bei du kartus iš 11 metrų žymos spyręs Jamesas Milneris.

Sunkumų išvykoje turėjo Londono "Tottenham" ekipa. Po Heungo-Mino Sono dublio 23-ąją minutę "Spurs" jau pirmavo rezultatu 2-0, tačiau 65-ąją minutę "Middlesbrough" sušvelnino atsilikimą ir iki pat rungtynių pabaigos išlaikė intrigą.

Dar kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" patyrė pirmąjį pralaimėjimą ir nusmuko į ketvirtąją poziciją, "Crystal Palace" panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė pergalę prieš "Sunderland", o "Stoke City" ir "West Brom" pasidalino po tašką.

"Swansea" 1 - 3 "Man City"
9' [0 - 1] S. Aguero
13' [1 - 1] F. Llorente
65' [1 - 2] S. Aguero (11 m. baudinys)
77' [1 - 3] R. Sterling

"Liverpool" 5 - 1 "Hull City"
17' [1 - 0] A. Lallana
30' [2 - 0] J. Milner (11 m. baudinys)
36' [3 - 0] S. Mane
52' [3 - 1] D. Meyler
53' [4 - 1] P. Coutinho
71' [5 - 1] J. Milner (11 m. baudinys)
29' A. Elmohamady ("Hull City") pašalintas iš aikštės

"Middlesbrough" 1 - 2 "Tottenham"
7' [0 - 1] H-M. Son
23' [0 - 2] H-M. Son
65' [1 - 2] B. Gibson

"Bournemouth" 1 - 0 "Everton"
23' [1 - 0] J. Stanislas

"Stoke City" 1 - 1 "West Brom"
73' [1 - 0] J. Allen
90+1' [1 - 1] S. Rondon

"Sunderland" 2 - 3 "Crystal Palace"
39' [1 - 0] J. Defoe
60' [2 - 0] J. Defoe
61' [2 - 1] J. Ledley
76' [2 - 2] J. McArthur
90+5' [2 - 3] C. Benteke