„Premier“ lygoje – minimali „Arsenal“ pergalė prieš „Burnley“ bei priešpaskutinis žingsnis link titulo © AFP nuotr.

Londono „Arsenal“ iškovojo darbinę pergalę „Premier“ lygoje.

Namuose „kanonieriai“ 1:0 palaužė „Burnley“ futbolininkus.

37-ąją minutę krito vienintelis rungtynių įvartis. Po standartinės situacijos įvarti galva pelnė Kai'us Havertzas.

Vėliau K. Havertzas vėl atsidūrė įvykių sukūryje, kai 67-ąją minutę grubiai prasižengė prieš „Burnley“ žaidėją. Vis dėlto po VAR peržiūros buvo nuspręsta nekeisti kortelės iš geltonos į raudoną spalvą.

„Arsenal“ per likusį laiką nesugebėjo užsitikrinti ramesnio gyvenimo, tačiau įvarčio taip pat nepraleido.

Jau rytoj „Manchester City“ išvykoje susikaus su „Bournemouth“. Jeigu „miestiečiai“ nelaimėtų, titulas atitektų „Arsenal“ ekipai. Kitu atveju viskas persikels į paskutinę sezono dieną sekmadienį.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • :))))) (IP: 4c81d2954)
    ..... (IP: 8611d4957)

    Titulas,bet dūšioj kaip prišikta. Na geda žaisti toki futbolą čempionams

    Nu nesitikek, kad nelaimejus 22 metus lygos, ateis ir zais kaip niekur nieko. Fanam pilnos kelnes, kas persiduoda zaidejam ir tie laksto kaip su smelio maisais prikabinti. Cia kokia itampa db kausto, kad daugiau karjerose tokios niekada nebus, nes viskas, kas cia buvo buildinta 5 metus, butu nuleista i tualeta nelaimejus, o db per rungtynes esi nuo sloves. Butu keista, jei jau butu buve cempionais ir taip judetu paskutinese rungtynese, db cia tiesiog nekaltybes praradimas vyksta ir betkokia kaina turi pasiekt tiksla.

    • 25
  • Hehutis (IP: b61243b91)
    petr-ras (IP: 88479ea28)

    Šlykščiausi čempionai 21 amžiuje...jie man visada patiko,bet šiemet žaidžia,kaip burnley,tik turi daugiau puolimo perspektyvos,pykit fanai,bet žaidimas nekoks...bet vistiek sveikinimai,jei pavyks laimėt,čia kaip Graikijos triumfas Europos čempionate...

    Nu čia vaikams, kurie nesupranta futbolo yra šlykštu. :) Jeigu būtų trumpas čempionatas - tada taip. Bet kai tu per visus metus neprailaimėjęs nei vienų rungtynių stipriausiame Europiniame turnyre nueini iki finalo ir turi šansą jį laimėti, o vienoje stipriausių (jei ne stipriausioje) nacionalinėje lygoje esi pirmas ir liko vienos rungtynės iki titulo - tai nėra atsitiktinumas. :) Tai tiesiog stilius. Neleisti duoti žaisti kitiems įmušus įvartį. Ir man pvz tai labai patinka.

    • 8
  • The 424 (IP: 71084c2c7)
    pavesis (IP: 8b2353bfa)

    Pasirodė, jog Burnlis turėjo dėl ko žaisti, ypač Flemingas.., lopeta.

    O tai ką Burnley turėjo išskėsti kojas ir atsiduot ponams?

    • 6
  • buru5 (IP: f6aec9156)

    As tai biski nesuprantu tu kalbu apie 'butu prasciausi cempionai'. Ne 100 tasku komanda kaip kartais City ar Kloppo Liverpulis kartais budavo, ir aisku, kad pakrito forma antroj sezono pusej, bet bendrai paemus pagrindine statistika, taskus, GD, beveik identiska pernykstei Liverpulio, ir niekas tada nekalbejo, kad jie neverti titulo. Aisku ir kad City forma dabar geresne, bet tai nesiskaito, kad ir jie ziema kentejo ? Irgi nelaimedavo keliu rungtyniu paeiliui, tada isspausdavo vienu ivarciu pergale pries koki Leedsa

    • 5
  • ..... (IP: 8611d4957)

    Titulas,bet dūšioj kaip prišikta. Na geda žaisti toki futbolą čempionams

    • 0
  • buru5 (IP: f6aec9156)

    As tai biski nesuprantu tu kalbu apie 'butu prasciausi cempionai'. Ne 100 tasku komanda kaip kartais City ar Kloppo Liverpulis kartais budavo, ir aisku, kad pakrito forma antroj sezono pusej, bet bendrai paemus pagrindine statistika, taskus, GD, beveik identiska pernykstei Liverpulio, ir niekas tada nekalbejo, kad jie neverti titulo. Aisku ir kad City forma dabar geresne, bet tai nesiskaito, kad ir jie ziema kentejo ? Irgi nelaimedavo keliu rungtyniu paeiliui, tada isspausdavo vienu ivarciu pergale pries koki Leedsa

    • 5
  • Hehutis (IP: b61243b91)
    petr-ras (IP: 88479ea28)

    Šlykščiausi čempionai 21 amžiuje...jie man visada patiko,bet šiemet žaidžia,kaip burnley,tik turi daugiau puolimo perspektyvos,pykit fanai,bet žaidimas nekoks...bet vistiek sveikinimai,jei pavyks laimėt,čia kaip Graikijos triumfas Europos čempionate...

    Nu čia vaikams, kurie nesupranta futbolo yra šlykštu. :) Jeigu būtų trumpas čempionatas - tada taip. Bet kai tu per visus metus neprailaimėjęs nei vienų rungtynių stipriausiame Europiniame turnyre nueini iki finalo ir turi šansą jį laimėti, o vienoje stipriausių (jei ne stipriausioje) nacionalinėje lygoje esi pirmas ir liko vienos rungtynės iki titulo - tai nėra atsitiktinumas. :) Tai tiesiog stilius. Neleisti duoti žaisti kitiems įmušus įvartį. Ir man pvz tai labai patinka.

    • 8
  • pavesis (IP: 8b2353bfa)
    The 424 (IP: 71084c2c7)

    O tai ką Burnley turėjo išskėsti kojas ir atsiduot ponams?

    Kodėl Burnlėjus nespaudė, nekontroliavo kamuolio 70% jei jau taip taškų jiems reikėjo, o provokavo kortelei?, taranavo vartininką. Kur tas oželis Flemingas būtų dėjęs tą tašką?, sau į dubcę?

    • -1
  • Ricina (IP: 8f7a4cf58)

    Kai teisėjas vieną klaidą taiso kita, tai atrodo šlykščiai. Pašalink Havertzą, ir Arsenal subyra. "Susiprato" teisėjas. Tikras Arsenalo fanas.

    • -3
  • petr-ras (IP: 88479ea28)

    Šlykščiausi čempionai 21 amžiuje...jie man visada patiko,bet šiemet žaidžia,kaip burnley,tik turi daugiau puolimo perspektyvos,pykit fanai,bet žaidimas nekoks...bet vistiek sveikinimai,jei pavyks laimėt,čia kaip Graikijos triumfas Europos čempionate...

    • -5
  • pavesis (IP: 8b2353bfa)

    Pasirodė, jog Burnlis turėjo dėl ko žaisti, ypač Flemingas.., lopeta.

    • -5
  • ..... (IP: 8611d4957)

    Titulas,bet dūšioj kaip prišikta. Na geda žaisti toki futbolą čempionams

    • 0
  • :))))) (IP: 4c81d2954)
    ..... (IP: 8611d4957)

    Titulas,bet dūšioj kaip prišikta. Na geda žaisti toki futbolą čempionams

    Nu nesitikek, kad nelaimejus 22 metus lygos, ateis ir zais kaip niekur nieko. Fanam pilnos kelnes, kas persiduoda zaidejam ir tie laksto kaip su smelio maisais prikabinti. Cia kokia itampa db kausto, kad daugiau karjerose tokios niekada nebus, nes viskas, kas cia buvo buildinta 5 metus, butu nuleista i tualeta nelaimejus, o db per rungtynes esi nuo sloves. Butu keista, jei jau butu buve cempionais ir taip judetu paskutinese rungtynese, db cia tiesiog nekaltybes praradimas vyksta ir betkokia kaina turi pasiekt tiksla.

    • 25
  • The 424 (IP: 71084c2c7)
    pavesis (IP: 8b2353bfa)

    Pasirodė, jog Burnlis turėjo dėl ko žaisti, ypač Flemingas.., lopeta.

    O tai ką Burnley turėjo išskėsti kojas ir atsiduot ponams?

    • 6
  • xanat (IP: 3fb9ba4a3)

    Arteta išleido kiek kitokią sudėtį nei įprastai su Havertzu starte ir Eze+Odegaard. Toks sestavas ir turėjo šį sezoną pagrinde kombinuoti, bet dėl krūvos traumų, tik dabar šis trejetas kartu su Saka gali po truputį pradėti funkcionuoti ir akivaizdžiai matėsi kaip jiems trūksta vienas kito pajautimo. Apskritai vasaro pirkiniai daugiau buvo ne tiek kokybei pakelti, kiek tiesiog pridėti daugiau masės. Tik priminsiu, kad dar pernai Čempionų Lygos starte mūsų puolimas buvo Tierney+Merino+lavonas Sterlingas (!) Imant visus šiuos veiksnius, apart kelių artimų smūgių, gavosi nykokas mačas, bet jo svarba yra nenusakoma. Rice'as tikrai yra fundamentalus žaidėjas. Jau šįvakar Arsenalas gali tapti Anglijos Čempionais.

    • 0