Anglijos "Premier" lygoje vakar buvo sužaisti pirmieji trečiojo turo susitikimai. Abejuose rungtynėse pergales iškovojo favoritėmis laikytos komandos.

"%c00048" 1 - 0 "%c00054"
8' [1 - 0] %p02007

Šeimininkai šiuose rungtynėse nežaidė taip sklandžiai kaip su "Chelsea", bet jie buvo verti pergalės, kuri galėjo būti pasiekta ir didesniu skirtumu. Jau 8-ąją minutę naujas "Birmingham" klubo puolėjas Emilis Heskey taikliu smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį.

31-ąją minutę svečiai turėjo šansą rezultatui išlyginti, bet Robbio Fowlerio smūgis galva praskriejo greta virpsto. Antrajame kėlinyje aktyviau žaidę šeimininkai išsaugojo sau naudingą rezultatą ir iškovojo pirmąją pergalę čempionate.

"%c00201" 0 - 2 "%c00042"
27' [0 - 1] %p00899
73' [0 - 2] %p02816

"Chelsea" komanda be didesnių problemų iškovojo trečią pergalę iš eilės. Beje šio sezono startas Romano Abramovičiaus klubui yra sėkmingiausias per pastaruosius dešimt metų.

28-ąją minutę svečių legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto Didieras Drogba galva įmušė pirmąjį įvartį. Šeimininkai per visą pirmą kėlinį turėjo vos kelias progas pasižymėti.

Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo "Chelsea". Tiesa šeimininkai gana pavojingai kontratakuodavo, bet jų atakoms pritrūkdavo tikslumo. 73-ąją minutę Adrianas Mutu perdavė kamuolį Tiago Mendesui ir šis taikliu smūgiu rezultatą padvigubino. Šis įvartis galutinai palaidojo "Premier" lygos naujokus. Po šios pergalės "Chelsea" tapo vienvaldžiu čempionato lyderiu.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos