"Premier" lygoje - nesunkios favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sužaisti dar du pirmojo turo susitikimai. Lengvas pergales iškovojo neabejotini favoritai - "Man Utd" sutriuškino "Fulham", o "Man city" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Londono "Chelsea".

Pirmą kartą po plačiai nuskabėjusio konflikto pasaulio čempionate vienoje barikadų pusėje kovoję Cristiano Ronaldo ir Wayne'as Rooney atvedė savo klubą į pergalę prieš "Fulham" gėdingu rezultatu 5-1.

Rungtynių nugalėtojas tapo aiškus per pirmąsias 20 minučių. Pirmąjį įvartį po tikslaus Ryano Giggso perdavimo pelnė prancūzas Louisas Saha, o sužaidus kiek mažiau nei trečdalį kėlinio rezultatą padvigubino "Fulham" gynėjas Ianas Pearce'as, mėginęs išmušti kamuolį, tačiau pasiuntęs jį į savų vartų tinklą.

Po tokio šalto dušo londoniečiams atsigauti nepavyko - kitos atakos metu savo tikslą pasiekė jaunasis W.Rooney, o dar po trijų minučių triuškinimą pirmajame kėlinyje baigė C.Ronaldo, smūgiu iš eigos ketvirtą kartą nuginklavęs vartininką Antii Niemi. Tiesa, 40-ąją minutę svečiai rezultatą ne visai pelnytai sušvelnino, kai Heidaro Helgusono smūgiuotas kamuolys pataikė į gynėją Rio Ferdinandą ir, suklaidęs Edwiną van der Saarą, įskriejo į tuščius vartus.

Nepaisant to, vaizdas nesikeitė ir antroje mačo dalyje, nors "Man Utd" kiek atleido vadžias. Paskutinę vinį į "Fulham" karstą 64 minutę įkalė antrąjį įvartį pelnęs W.Rooney.

Tuo tarpu jau antrą sezoną iš eilės čempionų titulą ginantis "Chelsea" 3-0 nugalėjo "Man City". Pirmąjį ir gerokai gyvenimą palengvinusį įvartį 11-ąją minutę po Arjeno Robbeno baudos smūgio galva pelnė gynėjas Johnas Terry. 26-ąją minutę rezultatą tolimu smūgiu padvigubino Frankas Lampardas.

Antrajame kėlinyje visos Mančesterio klubo viltys iškovoti bent tašką žlugo, kai sužaidus kiek daugiau nei raudoną kortelę gavo puolėjas Bernardas Corradi. Įgytą kiekybinį pranašumą čempionai išnaudojo - 78-ąją minutę griūdamas galva pasižymėjo ir pergalę užtvirtino Didier Drogba.

Sekmadienio rezultatai:

"%c00042" 3 - 0 "%c00054"
11' [1 - 0] John Terry
26' [2 - 0] Frank Lampard
78' [3 - 0] Didier Drogba

"%c00040" 5 - 1 "%c00044"
7' [1 - 0] Louis Saha
14' [2 - 0] Ian Pearce (į savo vartus)
15' [3 - 0] Wayne Rooney
19' [4 - 0] Cristiano Ronaldo
40' [4 - 1] Rio Ferdinand (į savo vartus)
64' [5 - 1] Wayne Rooney