"Premier" lygoje - pirma "Hull" pergalė ir "Tottenham" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios pirmojo turo rungtynės.

Sunkiai tris taškus iškovojo "Liverpool" klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 palaužęs "Sunderland".

Šeimininkai ilgą laiką sėkmingai gynėsi, o pirmajame kėlinyje netgi kurį laiką turėjo iniciatyvą, tačiau po didžiosios pertraukos Roy'aus Keane'o auklėtiniams pritrūko jėgų ir liverpuliečiai tuo pasinaudojo - nykiai žaidęs Fernando Torresas 83 minutę pabėgo nuo gynėjų ir smūgiu iš 18 metrų nepaliko vilčių Craigui Gordonui, išplėšdamas pergalę.

Pirmąją pergalę iškovojo aukščiausiosios lygos debiutantė "Hull" vienuolikė, namie 2-1 palaužusi pastaraisiais metais buksuojančią Londono "Fulham" komandą. Pergalingą įvartį 82 minutę pelnė Airijos rinktinės puolėjas Calebas Folanas.

Ir vėl pirmąsias sezono rungtynes pralaimėjo ambicingasis "Tottenham" klubas, išvykoje 1-2 turėjęs pripažinti "Middlesbrough" pranašumą.

Tuo tarpu kita pirmenybių debiutantė "Stoke" komanda tokios gero starto kaip "Hull" nepatyrė ir 1-3 pralaimėjo "Bolton".

Bene dramatiškiausiai tris taškus iškovojo "Blackburn" vienuolikė, išvykoje 3-2 palaužusi į stipriausiųjų penketą nuolatos besitaikančią Liverpulio "Everton" komandą.

"Sunderland" 0 - 1 "Liverpool"
83' [0 - 1] Fernando Torres

"Bolton" 3 - 1 "Stoke"
34' [1 - 0] Gretar Rafn Steinsson
41' [2 - 0] Kevin Davies
45' [3 - 0] Johan Elmander
90' [3 - 1] Ricardo Fuller

"Hull" 2 - 1 Londono "Fulham"
8' [0 - 1] Ki-Hyeon Seol
22' [1 - 1] Deiberson Mauricio Geovanni
81' [2 - 1] Caleb Folan

"Middlesbrough" 2 - 1 Londono "Tottenham"
71' [1 - 0] David Wheater
86' [2 - 0] Mido
90' [2 - 1] Robert Huth (į savus vartus)

Londono "West Ham" 2 - 1 "Wigan"
3' [1 - 0] Dean Ashton
10' [2 - 0] Dean Ashton
47' [2 - 1] Amr Zaki

Liverpulio "Everton" 2 - 3 "Blackburn"
22' [0 - 1] David Dunn
45' [1 - 1] Mikel Arteta
64' [2 - 1] Aiyegbeni Yakubu
66' [2 - 2] Julio Santa Cruz
90' [2 - 3] Andre Ooijer