Sekmadienį pirmąjį pralaimėjimą šios sezono Anglijos „Premier“ lygoje patyrė Liverpulio „Everton“ ekipa, kuri išvykoje 0:2 nusileido „Southampton“ futbolininkams.
Abu įvarčius „šventieji“ pelnė pirmoje mačo dalyje, o savo komandą į priekį 27-ąją minutę išvedė Jamesas Wardas-Prowse'as.
„Southampton“ pranašumą 35-ąją minutę padvigubino Che Adamsas.
Maža to, „Everton“ rungtynes užbaigė mažumoje – 72-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Lucas Digne.
„Everton“, nepaisant pralaimėjimo, ir toliau pirmauja „Premier“ lygoje.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą