"Premier" lygoje - sunki diena favoritams © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šiandien buvo sužaisti aštuoni susitikimai. Juose užfiksuota nemažai staigmenų. Didžiausią netikėtumą pateikė "Portsmouth" vienuolikė, namie nugalėjusi "Man Utd" 2-0. Čempiono titulą ginantis "Arsenal" klubas namie paskutinę minutę išplėšė lygiąsias 2-2 su "Southampton".

Kur kas lengviau su varžovais tvarkėsi "Chelsea". Londono futbolininkai išvykoje 4-1 sutriuškino lygos naujoką ir neseniai trenerį atleidusį "W.B.A." klubą. Tuo tarpu "Liverpool" nesugebėjo nugalėti lygos autsaiderės "Blackburn" komandos. Mačas baigėsi lygiosiomis 2-2.

Vienintelis rezultatyviai čempionate žaidžiančio A.Johnsono įvartis lėmė "Crystal Palace" pergalę mače su "Birmingham". Kituose rungtynėse lentelės apačioje esantis "Fulham" kiek netikėtai namie įveikė J.Santini treniruojamą "Tottenham" klubą.

Ir toliau sėkmingai čempionate žaidžia "Everton". Praeitą sezoną buvę lentelės dugne Liverpulio futbolininkai iškovojo jau 23-ią tašką šį sezoną namie sužaisdami lygiosiomis su "Aston Villa". Tuo tarpu "Charlton" patyrė antrą nesėkmę iš eilės šį kartą nusileidusi "Middlesbrough" 1-2.

Visi rezultatai:

"%c00048" 0 - 1 "%c00201"
41' [0 - 1] Andrew Johnson

"%c00194" 1 - 4 "%c00042"
45' [0 - 1] William Gallas
51' [0 - 2] Eidur Gudjohnsen
56' [1 - 2] Zoltan Gera
59' [1 - 3] Damien Duff
81' [1 - 4] Frank Lampard

"%c00057" 2 - 0 "%c00040"
53' [1 - 0] David Unsworth (iš 11 metrų baudinio)
72' [2 - 0] Ayegbeni Yakubu

"%c00044" 2 - 0 "%c00052"
33' [1 - 0] Luis Boa Morte
61' [2 - 0] Andy Cole

"%c00051" 1 - 1 "%c00049"
26' [0 - 1] Lee Hendrie
33' [1 - 1] Marcus Bent

"%c00043" 1 - 2 "%c00053"
21' [0 - 1] Talal El Karkouri (į savo vartus)
46' [1 - 1] Jonatan Johansson
58' [1 - 2] Boudewijn Zenden

"%c00041" 2 - 2 "%c00047"
67' [1 - 0] Thierry Henry
80' [1 - 1] Rory Delap
85' [1 - 2] Rory Delap
90' [2 - 2] Robin van Persie

"%c00056" 2 - 2 "%c00045"
7' [0 - 1] John Arne Riise
16' [1 - 1] Jay Bothroyd
45' [2 - 1] Brett Emerton
54' [2 - 2] Milan Baros