"Premier" lygoje sužaistos dvejos atidėtos rungtynės © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijos “Premier“ lygoje vyko dvejos atidėtos rungtynės, kuriose turnyro lentelės viduryje esantys “Tottenham“ palaužė “Everton“, o autsaiderių dvikovoje tarp “Watford“ ir “Wigan“ užfiksuotos lygiosios.

“%c00051“ 1 – 2 “%c00052“
35‘ [0 – 1] Dimitar Berbatov
42‘ [1 – 1] Mikel Arteta
89‘ [1 – 2] Jermaine Jenas

Pirmieji pavojingesnę progą susikūrė svečiai. Po Jermaine‘o Jenaso baudos smūgio Pascalis Chimbonda kištelėjo galvą, bet kamuolys perskrodė tinklą iš išorinės vartų pusės. 35 min. jau pavojingai atsakė po diskvalifikacijos žaidęs šeimininkų saugas Leonas Osmanas, kurio smūgis pralėkė greta virpsto.

39 min. “Tottenham“ įmušė įvartį. Aaronas Lennonas perdavė kamuolį prie tolimojo virpsto Dimitarui Berbatovui ir bulgaras pasiuntė jį į vartus.

Išlyginamasis “Everton“ įvartis sukėlė nemažai diskusijų. Po susidūrimo tarp “Everton“ saugo Anichebi ir “Tottenham“ gynėjo Dawsono šoninis teisėjas parodė, kad prasižengė pirmasis, tačiau į tai nekreipdamas dėmesio aikštės arbitras Uriahas Rennie skyrė pražangą Dawsonui ir baudos smūgį į svečių vartus. Tuo pasinaudojęs Mikelis Arteta įmušė puikų įvartį iš toli ir išlygino santykį.

Antrajame kėlinyje daugiau ir pavojingiau atakavo “Tottenham“. Aktyvaus buvusio D.Berbatovo keltą smūgių atrėmė Timas Howardas, o sykį Robbie Keane‘as pavojingai mušė virš skersinio.

Vis tik svečiai išplėšė pergalę. Dideliam vietos aistruolių įsiūčiui tą padarė Jermaine‘as Jenasas..

“%c00314“ 1 – 1 “%c00261“
24‘ [1 – 0] Darius Henderson
40‘ [1 – 1] Caleb Folan

20‘ Fitz Hall (“Wigan“) pašalintas iš aikštės

Praėjusiame ture “West Ham“ pranokę ir dėl išlikimo lygoje kovojantys “Watford“ futbolininkai siekė tik pergalės mače su 17-ąją vietą užimančiais “Wigan“. Šeimininkams mačo pradžia susiklostė sėkmingai.

20 min. raudoną kortelę prieš save išvydo svečių gynėjas Fritzas Hallas, o netrukus po Jordano Stewarto perdavimo pasižymėjo Dariusas Hendersonas – 1-0.

Bet prieš pertrauką skirtumą išlygino Calebas Folanas.

Antrajame kėlinyje “Watford“, nepaisant vieno žmogaus persvaros aikštėje, nepavyko perimti iniciatyvos ir išplėšti svarbios pergalės. “Wigan“ neužsidarė savo aikštės pusėje ir nuolatos grasino šeimininkų vartams.