"Premier" lygoje tęsiasi kova dėl išlikimo © Eurofootball.lt
Šeštadienį popiet Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios XXXVII turo rungtynės.

Ir toliau tęsiasi arši kova dėl išlikimo tarp stipriausiųjų, kurios pagrindiniai dalyviai šiandien buvo "Middlesbrough", "Hull" bei "Newcastle" klubai.

"Middlesbrough" ilgą laiką pirmavo prieš Birmingemo "Aston Villa" po to, kai 14 minutę įspūdingu smūgiu per save pasižymėjo turkas Tuncay'us, tačiau antrajame kėlinyje po Marlono Kingo perdavimo pusiausvyrą atstatė Johnas Carew, pasiųsdamas Garetho Southgate'o ekipą į gilų nokdauną.

Dabar "Middlesbrough", kurią nuo saugios 17 vietos skiria 3 taškai, gali išgelbėti tik pergalė paskutiniame ture prieš Londono "West Ham", su sąlyga, kad pralaimėjimus patirs ir "Hull", ir "Newcastle", ir vilčių išsigelbėti vis dar turintis "West Brom". Be to, tokiu atveju viską lemtų įvarčių santykis, kadangi "Middlesbrough" ir "Hull" turėtų po lygiai taškų.

Tačiau vilčių dar nelaidoja ir "Newcastle" vienuolikė, tiesa, namie 0-1 pralaimėjusi Londono "Fulham".

Vienintelį įvartį šiose rungtynėse po Eriko Nevlando perdavimo iš arti įmušė Diomansy Kamara.

Niukaslio klubas galėjo išlyginti santykį, bet Obafemi Martinsas pataikė į virpstą, o vėlyvą Nicky Butto bandymą atrėmė vartininkas.

Verta pažymėti, kad šeimininkai mačą baigė dešimtyje - 60 minutę iš aikštės už paskutinės vilties pražangą buvo išvarytas Sebastienas Bassongas.

Londono "Tottenham" 2 - 1 "Man City"
29' [1 - 0] Jermain Defoe
65' [1 - 1] Valeri Bojinov
86' [2 - 1] Robbie Keane (iš 11 metrų baudinio)

Liverpulio "Everton" 3 - 1 Londono "West Ham"
24' [0 - 1] Radoslav Kovac
38' [1 - 1] Louis Saha (iš 11 metrų baudinio)
48' [2 - 1] Joseph Yobo
76' [3 - 1] Louis Saha

37' iš aikštės pašalintas James Tomkins ("West Ham")

"Middlesbrough" 1 - 1 Birmingemo "Aston Villa"
14' [1 - 0] Tuncay
57' [1 - 1] John Carew

"Newcastle" 0 - 1 Londono "Fulham"
41' [0 - 1] Diomansy Kamara

60' iš aikštės paalintas Sebastian Bassong ("Newcastle")

"Bolton" 1 - 1 "Hull"
26' [1 - 0] Gretar Rafn Steinsson
46' [1 - 1] Craig Fagan

"Stoke" 2 - 0 "Wigan"
69' [1 - 0] Ricardo Fuller
76' [2 - 0] James Beattie