"Premier" lygoje - triuškinančios Šiaurės Londono klubų pergalės (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 14-ojo turo rungtynės.

Mauricio Pochettino diriguojama Londono "Tottenham" namuose išsiliejo ant "Swansea". "Spurs" rezultatu 5-0 sutriuškino "gulbes", o po dublį pelnė Harry Kane'as ir Christianas Eriksenas.

39-ąją minutę H. Kane'as pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, o kėlinio pabaigoje pranašumą padidino Heungas-Minas Sonas. Antrojo kėlinio pradžioje vėl tikslus buvo H. Kane'as, o vėliau dar du įvarčius pridėjo C. Eriksenas.

Kitose rungtynėse dabartiniai šalies čempionai "Leicester" ir toliau neatranda pergalių kelio. "Sunderland" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-1 nukovė "lapes", kurios nesugeba laimėti jau penktose rungtynėse iš eilės.

Dar kiti susitikimai baigėsi "Crystal Palace" triuškinančia pergale prieš "Southampton", "Stoke City" pergale prieš "Burnley" ir "Watford" nesėkme prieš "West Brom".

Paskutinėse rungtynės susigrūmė Londono "Arsenal" prieš "West Ham". Skaudžią pamoką turėjo priimti "plaktukai", kurie svečių iš Šiaurės Londono buvo sutriuškinti rezultatu 5-1.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Alexis Sanchezas, pasižymėjęs "hat-tricku". Taip pat po įvartį pridėjo Mesutas Ozilas su Alexu Oxlade'u-Chamberlainu. Paguodos įvartį "West Ham" gretose 83-ąją minutę pasiekė Andy Carrollas.

Po pergalės "Arsenal" šoktelėjo į antrąją poziciją, tačiau "Liverpool" futbolininkai turės progą "kanonierius" iš ten išstumti.

"Tottenham" 5 - 0 "Swansea"
39' [1 - 0] H. Kane (11 m. baudinys)
45' [2 - 0] H-M. Son
49' [3 - 0] H. Kane
70' [4 - 0] C. Eriksen
90+2' [5 - 0] C. Eriksen

"Sunderland" 2 - 1 "Leicester"
64' [1 - 0] R. Huth (į savus vartus)
77' [2 - 0] J. Defoe
80' [2 - 1] S. Okazaki

"Crystal Palace" 3 - 0 "Southampton"
33' [1 - 0] C. Benteke
36' [2 - 0] J. Tomkins
85' [3 - 0] C. Benteke

"West Brom" 3 - 1 "Watford"
16' [1 - 0] J. Evans
34' [2 - 0] C. Brunt
60' [2 - 1] C. Kabasele
90+1' [3 - 1] M. Philipps
84' R. Pereyra ("Watford") pašalintas iš aikštės

"Stoke" 2 - 0 "Burnley"
20' [1 - 0] J. Walters
35' [2 - 0] M. Muniesa

"West Ham" 1 - 5 "Arsenal"
24' [0 - 1] M. Ozil
72' [0 - 2] A. Sanchez
80' [0 - 3] A. Sanchez
83' [1 - 3] A. Carroll
84' [1 - 4] A. Oxlade-Chamberlain
86' [1 - 5] A. Sanchez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9942435" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>