"Premier" lygoje - "Watford" ir "Southampton" klubų pergalės (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos 8-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova 15 valandą 30 minučių Lietuvos laiku įvyko "Riverside" stadione, kuriame susigrūmė savo žiūrovų palaikomas "Middlesbrough" prieš "Watford". Vienintelis susitikimo įvartis nulėmė minimalią "širšių" pergalę.

"Middlesbrough" daugiau laiko buvo su kamuoliu ir sukūrė daugiau pavojingų progų, tačiau įspūdingas "Watford" gynėjo Jose Holebas įvartis 54-ąją minutę buvo lemtingas šioje dvikovoje.

Pergalę iškovojęs "Watford" su 11 taškų rikiuojasi 10-oje pozicijoje, o "Middlesbrough" nukrito į 17-ąją vietą.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Southampton" namuose priėmė "Burnley" futbolininkus. "Šventieji" sunkumų nesulaukė ir varžovus nugalėjo rezultatu 3-1.

66-ąją šeimininkai jau buvo susikrovę trijų įvarčių pranašumą, kai pasižymėjo Nathanas Redmondas bei du kartus vartininką nuginklavęs Charlie Austinas. Paguodos įvartį "Burnley" pasiekė 72-ąją minutę.

"Southampton" turnyrinėje lentelėje užima aštuntąją vietą.

"Middlesbrough" 0 - 1 "Watford"
54' [0 - 1] J. Holebas

"Southampton" 3 - 1 "Burnley"
52' [1 - 0] C. Austin
60' [2 - 0] N. Redmond
66' [3 - 0] C. Austin (11 m. baudinys)
72' [3 - 1] S. Vokes (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9809318" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>