„Premier“ lygos autsaiderių dvikovoje – du įvarčiai į savus vartus ir „Luton Town“ pergalė © PA nuotr.

„Premier“ lygos autsaiderių dvikova antrąją Kalėdų dieną buvo labai intriguojanti. Po 90 minučių kovos „Sheffield United“ namuose 2:3 nusileido „Luton Town“ ekipai.

17-ąją minutę Alfie Doughty išvedė svečius į priekį.

Antrajame kėlinyje Chriso Wilderio auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą. 61-ąją minutę Ollie McBurnie lygino rezultatą, o už 8 minučių Anelis Ahmedhodžičius persvėrė rezultatą „Sheffield United“ komandos naudai.

Vis dėlto pačioje pabaigoje „Sheffield United“ ekipą ištiko dvi nelaimės – Jackas Robinsonas bei Anisas Benas Slimane įsimušė į savus vartus.

Varžovų nelaimėmis pasinaudojusi „Luton Town“ ekipa šventė tris taškus.

Tuo tarpu kitame mače „Bournemouth“ 3:0 įveikė „Fulham“ futbolininkus. Puikią atkarpą žaidžiančios „vyšnios“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Chelsea“.