„Barcelona“ klubas aktyviai dirba žaidėjų turguje, kad subalansuotų savo finansinę situaciją ir galėtų komandoje įregistruoti naujoką Dani Olmo.
„Sport“ informuoja, kad katalonai yra pasirengę atsisveikinti su dar vienu žaidėju.
Šįkart „La Liga“ atstovai aktyviai mėgina parduoti gynėją Andreasą Christenseną, kurio kainą sumažino iki 25 mln. eurų.
28–erių danu jau susidomėjo „Tottenham“ ir „Man Utd“ komandos, kurios tikisi iki futbolininkų perėjimų lango užsidarymo tikisi sėkmingai baigti sandorį.
A. Christensenas jau turi patirties, žaidžiant „Premier“ lygos čempionate. Jis 2014–2022 m. gynė Londono „Chelsea“ spalvas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą