"Premier" lygos lyderiai prarado taškus, "Arsenal" nugalėjo "West Ham" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos devyerios 19-ojo turo rungtynės.

"Southampton" savo aikštėje priėmė svečius iš Londono. "Chelsea" dominavo, tačiau susitikimas pasibaigė taikiu rezultatu 1-1.

Jau 17-ąją minutę kiek netikėtai į priekį įsiveržė "Southampton" futbolininkai, kai po puikaus Dušano Tadičiaus perdavimo pasižymėjo Sadio Mane.

Po įvarčio "mėlynieji" nepalūžo ir ėmė dar labiau spausti varžovus jų pačių aikštėje. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Londono ekipai pavyko išlyginti rezultatą, o tai padarė Edenas Hazardas.

Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo "Chelsea", kuris turėjo daug progų įvarčiui pelnyti. 88-ąją minutę šeimininkai liko žaisti dešimtyje, nes už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Morganas Schneiderlinas, bet "Premier" lygos lyderiui tuo pasinaudoti nepavyko.

Kitose rungtynėse antroje vietoje žygiuojanti "Manchester City" ekipa nepasinaudojo "Chelsea" lygiosiomis. Manuelio Pellegrini auklėtinai namuose sužaidė lygiosiomis su "Burnley".

"Man City" pirmajame kėlinyje jau pirmavo rezultatu 2-0, kai įvarčius pelnė Davidas Silva ir Fernandinho. Tačiau svečiai nepasidavė ir antrajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą.

Tuo tarpu Londono "Arsenal" neklupo ir išvykoje palaužė "West Ham" vienuolikę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Santi Cazorla ir Danny Welbeckas.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Newcastle" namuose skėlė antausį Liverpulio "Everton". "Irisai" pirmavo, tačiau "šarkos" įmušė tris įvarčius ir iškovojo pergalę rezultatu 3-2.

"Southampton" 1 - 1 "Chelsea"

17' [1 - 0] S.Mane

45' [1 - 1] E.Hazard

88' M.Schneiderlin ("Southampton") pašalintas iš aikštės

"Aston Villa" 0 - 0 "Sunderland"

49' F.Delph ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"Hull City" 0 - 1 "Leicester"

32' [0 - 1] R.Mahrez

88' P.Konchesky ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"Man City" 2 - 2 "Burnley"

23' [1 - 0] D.Silva

33' [2 - 0] Fernandinho

47' [2 - 1] G.Boyd

81' [2 - 2] A.Barnes

QPR 0 - 0 "Crystal Palace"

"Stoke City" 2 - 0 "West Brom"

51' [1 - 0] M.Diouf

66' [2 - 0] M.Diouf

"West Ham" 1 - 2 "Arsenal"

41' [0 - 1] S.Cazorla (11m. baudinys)

44' [0 - 2] D.Welbeck

54' [1 - 2] C.Kouyate

"Newcastle" 3 - 2 "Everton"

5' [0 - 1] A.Kone

34' [1 - 1] P.Cisse

51' [2 - 1] A.Perez

68' [3 - 1] J.Colback

84' [3 - 2] K.Mirallas