„Premier“ lygos popietė: „Chelsea“ išplėšė pergalę svečiuose, „Liverpool“ nepalaužė „Brighton“ © Reuters nuotr.

„Liverpool“ jau penktą kartą šiame sezone nepasiekė pergalės „Premier“ lygoje. Šeštadienio popietę Jurgeno Kloppo auklėtiniai sužaidė 3:3 su „Brighton“ ekipa, kuri neseniai turėjo permainų trenerių štabe.

4-ąją ir 17-ąją minutę pasižymėjo Leandro Trossardas.

Prieš kėlinio pabaigą rezultatą pavyko sušvelninti „Liverpool“ futbolininkams – tikslus buvo Roberto Firmino po Mohamedo Salah perdavimo.

54-ąją minutę Brazilijos puolėjas išlygino rezultatą, šįkart perdavimą gavęs iš Luiso Diazo.

63 min. pavyko „raudoniesiems“ įsiveržti į priekį. „Brighton“ centro gynėjas Adamas Websteris įsimušė į savus vartus.

L. Trossardui rungtynių pabaigoje pavyko išplėšti tašką savo komandai ir įvykdyti „hat-tricką“: belgas pasižymėjo 83 minutę.

Kitose rungtynėse „Chelsea“ 2:1 palaužė „Crystal Palace“ komandą.

Pergalę „aristokratai“ iškovojo tik po 90-ąją minutę pelnyto įvarčio. Komandai tris taškus padovanojo nuostabus Conoro Gallagherio smūgis.

Pirmajame kėlinyje komandos pasidalino po įvartį: rezultatyvūs buvo puolėjai Pierre'as Emerickas-Aubameyangas ir Odsonne'as Edouardas.

„Southampton“ 1:2 „Everton“

„Bournemouth“ 0:0 „Brentford“

„Fulham“ 1:4 „Newcastle“